Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért van ez? Vagy csak hülyeség?

Mért van ez? Vagy csak hülyeség?

Figyelt kérdés
Kérlek ne hülyézzetek le emiatt de ugy érzem hogy nekem soha nem szabad telefont venni.Az első telefonom négy éve a táborba beleesett a wc-be(kb 6 napig volt meg) a másodikat apukám széttörte mert ideges volt és nem voltam itthon (kb félév)a harmadikat elhagytam másfél hét után és három hete vettem magamnak a kis megspórolt péntzemböl azt a telefont amit régóta szeretnék és az is elromlott két hét utánn ugy hogy minimum 10ezerért lehetne megcsináltatni és a telefonok között kb 1-2 év telt el. A kérdésem a sors akarja igy hogy ne legyen telefonom?Vagy valaki megátkozott volna? Komolyan már nem tudok másra gondoloni:/ olyna rossz
2010. júl. 8. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezentúl teljes hírzárlat.
2010. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"elromlott két hét utánn ugy hogy minimum 10ezerért lehetne megcsináltatni"

Garancia? :P

2010. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 1999 óta megvan, és a mai napig használom.


rendeltetésszerűen és tisztességesen, így sosem volt belőle problémám, még mindig a gyári akku van benne.

2010. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bénaságodat nem kell természetfeletti dolgokkal párosítani...
2010. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hasonló történt velem is csak nem telefonnal nagyon beparáztam de minnél jobban foglalkoztam vele annál rosszabb lett vagyis azt mondom h vegyél 1 telefont és felejtsd el azt h történni fog valami és ne keress összefüggéseket!
2010. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!