Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Kérdésed túl...

Ez mi volt? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Valamelyik este elmondtam mindent Istennek. Amúgy nem vagyok vallásos, nem szoktam imádkozni, nem vagyok megkeresztelve meg semmi hasonlók. Csak úgy gondolkoztam és mondom kipróbálom...:D. Na szóval elmondtam neki mindent amit az utóbbi időben csináltam és amit szeretnék. Amikor végeztem sokkal jobb érzésem lett és olyan érzés volt amit le sem lehet írni. Valami olyasmit kértem, hogy legyen valaki akivel szeretjük egymást ×D nem pont így kértem már nem tudom. Erre tegnap felvett egy fiú és itt áradozott h mennyire szép vagyok, meg hogy jó lenne találkozni (itt lakik nem messze). Meg minden úgy történt ahogy akartam.
2010. júl. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megköszöntem az Istennek mindent, amit adott nekem, pl hogy van házunk, élnek a szüleim, nem éhezünk, meg azt is megköszöntem, hogy egy csomó rossz dolog nem történt meg velem eddig, nem erőszakoltak meg, nem raboltak el, semmi szörnyűség nem történt velem, és ezután kb 2 hétig folyamatosan olyan hihetetlen szerencsém volt Mindennel, hogy áááh :O Csak ennek tudom tulajdonítani. Már nem emléxek példákra, elég régen volt, de hihetetlen volt... Pár napig nem is értettem mi ez az egész, kiment a fejemből ez a dolog, de aztán meg eszembe jutott :) De én amikor beszéltem hozzá, komolyan olyan őszinte hálával mondtam neki a dolgokat, és annyira boldog voltam, hogy ezt a sok rossz dolgot nem "osztotta rám", és azt is mondtam neki, hogy szeretem, majdnem sírtam örömömben a végére :D
2010. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha már az is elég, ha elmeséljük valakinek a bánatunkat, vágyainkat, ha van valaki, aki szerintünk meghallgat. Saját gondolatainkat ekkor újra értékeljük, új utakat, válaszokat lelünk, és tisztábbá válnak a vágyaink, ezáltal könnyebben beteljesülnek :)
2010. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Isten jófej
2010. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Isten és te ugyanaz vagytok.ha valamire tényleg szükséged van és nyitott vagy rá azt megkapod.ha istenben hiszel,saját magadban hiszel.
2010. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Isten létezik.Én tiszteletben tartom más hitét is,de Isten létezik,és mindig is létezni fog.:)

Minden ember megérdemel valami jót az életében.Te időt fordítottál Istenre,cserébe Isten is időt fordított rád.

És azért,mert a szívedből beszéltél.Ha ezt csak a szád mondta volna,mert jót akartál volna cserébe,nem segített volna.Szeretné ha te is Hinnél,és életet adhatna neked.Isten mindig melletted áll(t)!Jóban,rosszban,ő mindig ott van(volt) és segít,csak észre kell venned.Ha rossz történik,az okkal történik.Ha jó történik az okkal történik.Észre kell venned azt a csodát amit kevesen vesznek észre.

A jó cselekedet jót szül,a rossz pedig rosszat.


Egyszer valami kapcsán ezt a választ adta nekem :

"Engem nem az érdekel amit a szád mond,hanem amit a szíved!"


Ez a mondat életem végéig kísérni fog.


Ha feltetted már magadban a kérdést,miért élsz,én megkaptam a választ.


"Azért hogy HIGGY!"


Viszlát.:)

2010. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem isten műve, se sorsé meg hasonlók! Egyszerűen jókor voltál, jó helyen...
2010. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!