Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos és Vizontő vagy Kos és...

Kos és Vizontő vagy Kos és Ikrek inkáb?

Figyelt kérdés
Kos lány...és melyik a jobb?
2010. júl. 4. 21:28
 1/5 anonim válasza:
50%

kos-vízöntő:

Bizarr, sokat ígérő kombináció, melynek sikere mindkettejükön egyaránt múlik. Ha a Kos szem előtt tudja tartani a Vízöntő szabadságvágyát, és nem keltenek benne felesleges gátlásokat, a Vízöntő haladó, gyakran extravagáns gondolatai, akkorra Vízöntő nagyra fogja értékelni a Kos érdemeit, de mindenekelőtt bajtársi szellemét. Szép és tartós szerelem lehet, ha a Kos nem akarja mindenáron leigázni a Vízöntőt. Meg kell elégednie azzal, amit az önként és szívesen ad. Mindkettejüknek színes, gazdag a fantáziája, nagyszerűen szórakoznak együtt. A Kos azonban nehezen viseli el, ha bárminek a birtoklásából kimarad, legyen az akár szellemi teremtőerő, vagy barátság.

kos-ikrek:

Ingatag, tiszavirág életű kapcsolat. A Kos túlságosan nonkonformista, a hagyománytisztelő ikrekhez képest. Ráadásul lángoló szerelme is viszonzatlan marad. Látszólag minden ragyogóan indul, és a rámenős Kos szívesen veszi az Ikrek megadását. A hirtelen változások rendíthetik meg a kapcsolatot. A csodás mézédes kezdet elmúltával a Kos egyre idegesebb lesz az Ikrek megbízhatatlanságától, az Ikrek pedig halálra unja magát.

Szerintem az első, de döntsd el te, és ez csak egy horoszkóp, nem biztos, hogy minden úgy alakul, ahogy "le van írva".

2010. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igazi story alapján mindenki szerint maradjak meg a Vízőntőnél...
2010. júl. 4. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
hát Ikrek és Vízöntő, mindkettő levegős jegy, szóval szerintem kábé egyre megy
2010. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom, hogy Vízöntő. Kos lány vagyok, de az Ikrek fiúk engem idegesítenek és zavarnak, egyszerűen leakarom őket rázni, persze néha viccesek, de kicsit zavaróak, ráadásul kissé unalmasak is. A Vízöntő lenyűgöz, mert kreatív, szellemes és elvarázsol a természete, egyfajta csodálat épül bennem és mindig megakarom szerezni, vonz, bár mellette könnyű féltékenynek lenni. Ennyi. Remélem segítettem valamit. :)
2010. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"inkáb" tanulj meg helyesen írni!

tehát nem inkáb ,hanem inkább!

2010. júl. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!