Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Segítség! 13-as szám! Mit tegyek?

Segítség! 13-as szám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én rendszeresen találkozom ezzel a számmal, ami nagyon idegesítő és fura.

pl. egyszer csak úgy unatkoztam amikor iskolába mentem és arra gondoltam ,,Jé ott egy autó - összeadom a rendszámon látható számokat" (csak úgy kíváncsiságból).

meglepetésemre az elkerülhetetlen 13-as szám jött ki.

Azt gondoltam biztos véletlen ,ezért egy másik rendszámot is kipróbáltam. Az eredmény ugyanaz lett.

És még sok ilyen eset volt.

szerintetek ez miért lehetett?

Nem hiszem el hogy szinte mindenhol ez jön ki számomra.

Amúgy nem nagyon hiszek a számmisztikában, de bármilyen témához kapcsolódó pozitív választ elfogadnék :)

Légy szíves értelmetlen válaszoktól kíméljetek.

Előre is köszi :)


2010. júl. 3. 23:54
 1/10 anonim válasza:
76%
Nekem a 13 a szerencseszámom
2010. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen sokan így gondolják.

Csak nekem a sok ismétlés után ez már hátborzongató.

2010. júl. 4. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kiírásának időpontja: tegnap 23:54

23:54 ???

2x3=6

5x4=20

(20+6)/2=13!!!!!!!!!!!!!!!


Hú vazze te aztán nagy szarban vagy!

Biztos valami átok vagy ilyesmi.

2010. júl. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Látjátok? xD

Amúgy szerintem nem vagyok megátkozva :P

Tudom hogy ez állítólag szerencsétlenséget jelent, de néha (nem tudom miért) pont azt érzem hogy szerencsét jelent számomra.

2010. júl. 4. 00:21
 5/10 anonim válasza:
100%
Szerintem meg pont hogy jót jelent...ez egy jel hogy mindig jó helyen vagy...
2010. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

A 13-as szám nem csak rosszat jelenthet, sztem egyénenként változó. Sajna nálam rosszat jelent, mindegyik papám 13-án halt meg, sőt az egyik pont péntek 13-án.

A legjobb lenne talán, ha nem mártanád bele magad nagyon a dologba, csak éld az életed, és kakild le, hogy mi van ezzel a 13-as számmal:))

2010. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nézd meg a 23-as szám című filmet!!
2010. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Baromság az egész. A vallásokban az összes páratlan szám vmi "balszerencsét" hordoz. Szal az 1 a 3 a 5 a 7 stb... a 13 ráadásul prím szám :)
2010. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Anyukám november 13-án született, pénteken, azt hiszem. Nehéz gyerekkora volt, azóta is csak szenved. Egyik dédimnek 13-án volt a temetése. Ő két nappal a felesége után halt meg. Az egyik osztálytársam október 13-án született. Na az utolsón, azon ledöbbentem. Mert tényleg szerencsétlen a srác. Én most 13 éves vagyok. Ezek után nem tudom mit gondoljak. :D

13/L

2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ennyi erővel most én meg 10:40kor születtem, ajjajj, bizts 13 másodperckor.. vannak dolgok amibe bele lehet látni, ez már szerintem azért túlzás.. lehet lepontozni:)
2010. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!