Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen hatásai vannak a...

Milyen hatásai vannak a labradoritnak, mint földpát ásványnak?

Figyelt kérdés
Szeretném a dolgot megközelíteni nem csupán ásványtanilag, hanem egy kicsit spirituálisan is, de minden általam fellelhető weboldal másról ír. Melyiknek higgyek?
2010. jún. 28. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

"minden általam fellelhető weboldal másról ír. Melyiknek higgyek"


Ami légbőlkapott feltételezés arra egyértelmű konkrét választ hogy vársz?

2010. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy megdönthetetlen és feltétlenül igaz konkrétumot várok, csak érdeklődöm.
2010. jún. 28. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Labradorit (földpát)

Ásványtanilag: tarkán csillogó földpát (vázszilikát, triklin, vulkáni)

Szellemi/spirituális terület: elmélkedés, igazság

Lelki/tudat alatti terület: erősíti az intuíciót és a médiumi adottságokat, érzelmi mélységet ad

Mentális terület: felidézi az elfeledett emlékeket, segít felismerni az illúziókat

Testi terület: enyhíti a fázósságot, csökkenti a vérnyomást, csillapítja a reumát és a köszvényt


Az általam használt könyv ezt írja, a megbízhatóbbak közül való. Azt ne feledd, hogy ez kizárólag kiegészítő kezelésre használható, önmagában nem ér túl sokat.

2010. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Az általam használt könyv ezt írja, a megbízhatóbbak közül való"


Honnan tudod hogy megbízható? Ki vizsgálta kik vizsgálták a hatását emberek százain és állapította meg hogy igaz? Amikor gyógyszereket tesztelnek azt vizsgálatok százaival ellenőrzik. Ha valakinek magas a vérnyomása akkor ne gyógyszert szedjen hanem az ásványtól várja a csodát?

2010. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Ha kérhetlek, ne csak a számodra elfogadhatatlan részeket emeld ki egy szövegből.

"Azt ne feledd, hogy ez kizárólag kiegészítő kezelésre használható, önmagában nem ér túl sokat."

Ezt előre leírtam, bizonyára elkerülte a figyelmedet :)

Egyébként a kérdező nem azután érdeklődött, hogy milyen gyógyszer felel meg egy adott problémára.

2010. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha megeszel egy darabot, akkor labrador leszel tőle :D
2010. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, én nem gyógyszer helyett akarok köveket hordani a nyakamban, azért minden hülyeséget ne találjatok ki.

Egy ásványtól nem várom el, hogy az influenzából kigyógyítson, szóval nem kell a ló túloldalára átesni.

Értelmes, intelligens emberek módjára válaszoljon az, akit a téma érdekel, szerintem.

Egyébként természettudományos szakra járok az egyetemen, szóval ha valaki szkeptikus itt, akkor az én vagyok, mégis érdeklődöm.

Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. jún. 28. 20:48

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!