Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is érzi a fémeket a...

Más is érzi a fémeket a kezével? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szóval ha felemelem a kezem, és valami fémes tárgy irányában van a tenyerem, akkor olyan érzésem van, mintha vonzaná a tárgy magához, mint a mágnest. Ez akkor is működik, ha csukva van a szemem és nem tudom, hol van a tárgy, akkor is érzem, szóval nem csak beképzelem. Ez mitől van? Túl sok mágnest ettem?:)
2010. jún. 24. 23:00
 1/9 anonim válasza:
Esetleg a túl sok dörzsöléstől vonzza a szőrt a kezeden? :D
2010. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%
x-men vagy
2010. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első, annyira nincs közel a fém:) Egyébként szeretnék értelmes válaszokat kapni, ha lehet, ha hülyeséget akartam volna akkor az ezotéria témakörben nyitom a kérdésem:D
2010. jún. 24. 23:55
 4/9 anonim válasza:
53%
szerintem kapcsolatot próbálnak létesiteni veled :O
2010. jún. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fú akkor majd megidézem a kilincset, hátha előző életemben én is kilincs voltam (remélem legalább valami színarany kilincs voltam dubai-ban, nem csak valami jött-ment retesz) és ezt akarja nekem megüzenni:D Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem!!
2010. jún. 25. 00:46
 6/9 anonim válasza:
igazán nincs mit ;) :D
2010. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem nagy kunszt, minden fém tárgy képez mágneses teret maga körül.


Persze nem túl nagyot, nem fognak rátapadni a csavarok, de ha egy iránytűt viszel nagy fémtárgy köré, bizony elfordul és nem pont arra mutatja északot, amerre van.

2010. jún. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nemesfémallergia. Vagy te vagy Mikrobi.
2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Azé mer csiCSka vagy éreted CSiCSKA
2010. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!