Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Lehet előző...

Ez mitől van? Lehet előző élet is?

Figyelt kérdés

Akit nem érdekel az ezotéria és nem tud rá normális válaszokat írni az el se olvassa! Köszi.


Lehet, hogy hülyeségre gondolok, nem tudom. Na mindegy elkezdem.

Szóval az egész ott kezdődött, hogy el kellett olvasni az Egri csillagokat. Nem olvastam soha, nem mesélt róla senki, de tudtam, hogy mi fog történni. Később elmentünk az Egri várba és nagyon ismerős hely volt pedig ott sem jártam, és kicsit félelmetes volt mintha valami rossz történt volna ott. Utána néztem videókat a törökökről és a magyarokról és félelmetes volt az is ahogy a török magyarul beszélt. És még egy dolog. Egyszer honfoglalóztam az egyik barátnőmmel és olyan kérdés volt h mit jelent törökül a "jedy" én tudtam, hogy 7 és tényleg hetet jelent. Ja meg amikor az esküt kellett megtanulni az Egri csillagokból azt én kívülről tudtam és hibátlanul mondtam el suliba is.

Én ezt érdekesnek találom...szerintetek?


2010. jún. 21. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ember akarva-akaratlanul felszed tudast anelkul, hogy emlekezne ra, foleg egy gyerek. Gondolom ez tortenhetett.
2010. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem akarok a lelkedbe taposni, de az előttem szólónak igaza van.

Arról nem is beszélve, hogy az Egri csillagok - noha valós dolgokon alapul - csk egy könyv, egy kitalált történet. Nem lehettél te az egyik csillag közülük:P

2010. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Esküszöm az egy élő Istenre, hogy véremet és életemet a hazáért és a királyért, az egri vár védelmére szentelem. Sem erő, sem fortély meg nem félemlít. Sem pénz, sem ígéret meg nem tántorít. A vár feladásáról sem szót nem ejtek, sem szót nem hallgatok. Magamat élve sem a váron belül, sem a váron kívül meg nem adom. A vár védelmében elejétől végéig alávetem akaratomat a nálamnál feljebb való parancsának. Isten engem úgy segéljen!"


Ne kábíts már.Ezt egyszeri olvasás után nem lehet elmondani, még akkor sem, ha a memóriád olyan, mint egy számítógépé.Gondolom jól éreznéd magad,sőt azt várod, hogy valaki azt írja:érdekes.Hát,akinek van egy kis realitása az már a szövegedből is rájön,hogy kamuzol és akkor még nem is beszéltük a reinkarnációról.

2010. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

pl kisbaba korodban filmbe adták az egri csillagokat, vagy meséltek, beszélgettek a dolgokról. láttál akaratlanul is róla képeket.

Az agyad ezeket mind rögzíti ha tudatosan nem is emlékszel rá.

2010. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazuk van az előttem szólóknak. Sok mindent megjegyzünk még akkor is ha nem tudatosan tesszük. Nem lehet, hogy valamelyik szülőd olvasott belőle sokat amikor kicsi voltál? Én megkérdezném őket a helyedbe.
2010. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a "legjobb" ebben az ezo rovatban, hogy folyton olyanok írkálnak, akik nem hisznek benne :S Szerintem nagyon érdekes a sztorid, és nem hinném, hogy kamu :)
2010. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolso,

en valoban nem hiszek benne, de ha nem egy kitalalt tortenettel azonosulna ennyire, akkor talan azt mondanam, hogy erdekes. Igy nem..

2010. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudtam :S

Elmagyarázná valaki h miért lenne kamu? Én ezt komolyan írtam és érdekel a válasz. De hát kamu...akkor nem írjatok.

2010. jún. 22. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a SZTAKI anagrammát, hátha a nevedből vmi más érdemlegeset tud előhozni.
2010. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!