Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek közel van a...

Szerintetek közel van a világvége?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 22:08
1 2 3 4
 11/33 EagleHUN ***** válasza:
100%
Annyiszor volt már kérdés. Nem hiszem el hogy nem találtad meg amikre korábban válaszoltunk már.
2018. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
közelebb, mint a világbéke
2018. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kérdéseket elnézem, már meg is történt, vagy nem sok van hátra...
2018. jún. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%
A világ fénysebességgel tágul, így a világváge is egyre messzebb
2018. jún. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

50 éven belül az olajkészletek kimerülnek, a jégtakarók nagy része elolvadhat, a Golf-áramlat megváltozhat felborítva az egész bolygó klímaszerkezetét, az Egyenlítő egyre nagyobb sávban válik majd lakhatatlanná, a part menti városok víz alá kerülhetnek, a populáció pedig csak egyre növekszik az egyre kisebb lakható területen.

Nem hiszem, hogy elkerülhető ebben az időszakban a III. Világháború, amit nem lesz könnyű átvészelni (..ha egyáltalán lehet).

Ez azért talán nem jelent világvégét, de nem lepődnék meg, ha az emberiség fele áldozatul esne majd.

2018. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
100%

Ami azt illeti, az én világvégém már nincs messzi, már túl vagyok a hat évtizeden, a statisztika szerint nekem már nincs sok hátra, bár ki tudja, lehet, hogy még csak a felénél tartok.

A kutyafáját, tényleg milyen jó lenne újra megszületni, egy új lehetőség, egy új világra, vagy ha nem érne véget teljesen, de sajnos véget fog érni és csak másoknak adatik meg esetleg a tovább élés, remélem az utódaim, a gyermekeim, unokáim kapnak részt belőle, vagyis csak nekem fejeződik be, nekem ér véget a világ, ami mindenkivel be fog előbb utóbb következni és nem is sok idő múlva, hiszen egyre gyorsabban repülnek az évek.

Ripsz, ropsz, egyszerre csak nyugdíjas leszel, aztán már csak pislogsz, kíváncsian várva, mikor jön el a vége a te világodnak.

Bizony, közel van mindenki számára, még annak is, aki most, frissiben születik meg és bár neki hosszúnak tűnik eleinte, de végül kiderül majd, mennyire nyúlfarknyi is az élet, még akkor is, ha viszonylag hosszú a többihez képest.

2018. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Wadmalac ***** válasza:
70%

Hát Tippmixen nem tenném meg, akármilyen jó az odds.


Mivel semmi stabil alapja nincs a statisztikai megtippelésnek, kár vele foglalkozni.

2018. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg nagyon hiányzott egy újabb világvége-váró a tudományokba.

Megtennéd, hogy legközelebb az ezotériába írsz?

2018. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít Neked világvégének?

a) Egész héten nem lesz zsebpénz

b) Nem tudod a wifi-kódot

c) Senki sem lájkolja az új képedet a fészbukon

d) Elhagyod az okostelcsidet

e) Egyéb, még ezeknél is nagyobb katasztrófa

2018. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mikor érettségizel? :)
2018. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!