Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nem értem .

Miért van ez? Nem értem .

Figyelt kérdés
Ha ide felteszek egy tényleg ezoterikai kérdést (aminek értelme is van ) , akkor miért valami uninteligens választ kapok ? :\
2010. jún. 13. 10:52
 1/9 anonim válasza:
Mert az emberek nagy része nem hisz az efféle dolgokban.
2010. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
jaj aki nem hisz az ezotériában az máris uninteligens? én nem hiszek benne, sztem hülyeség az egész, mégse mondom a hiszékeny emberekre h uninteligens...
2010. jún. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 BlackSword ***** válasza:
A másodiknál van a pont... Azért, mert valakinek megvan a maga világnézete, és más, mint a másoké. attól még nem lez kevesebb, vagy uninteligensebb...
2010. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha valaki nem hisz benne és nem tud normális válaszokat adni azok minek jönnek ide? Van olyan kategória mi engem se érdekel, ezért nem megyek oda. Jó lenne ha azok sem jönnének ide akiket ez nem érdekel és nem tudnak normális válaszokat adni....
2010. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre , nekem nincs semmi bajom azokkal , akik nem hisznek ebben , mert nem rájuk értettem !

Sokan kinevettek , és gúnyos megjegyzéseket tettek , még azok is , akik hisznek az ezoterikában ...

És ezért tettem fel a kérdést , hogy az ilyen ember akkor miért jön ide ? :\

2010. jún. 13. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Második és 3. válaszoló: bocsi, de aki nem hisz ebben, akkor az miért nézegeti ezt a rovatot? :) Én úgy vettem észre, hogy a magyar emberek imádnak mérgelődni olyasmin, amiről nem bírják elfogadni az általuk gyűlölt dolgokról, hogy másnak attól még tetszhet :D Valahogy szeretik utálni azt, aki nem úgy él, mint ők. Elég szomorú.
2010. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
Na, most kedves utolsó, ezt nagyon mellélőtt válasz volt... Az ember gyűlölni is csak azt tudja amit ismer... Nekem csak az tűnik furánok, hogy egyes emberek ilyen (és most bocsi, de tudományos szemszögből nézve) buta dolgokban hisznek... Hidd el, hogy mindennek megvan az alapja, az oka, és ezeket képletekkel le kehet vezetni, semmi túlvilági vagy csodálatos nincs benne... Nem hiszem hogy léteznének ilyenek... Ez inkább kétkedés a részemről, mint utálat... persze a másik válaszoló nevében nem nyilatkozhatok...
2010. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellélőttem a véleményemmel? Hát, akkor bocsi, de én sajna így gondolom továbbra is :) Aki lehülyézi az ezo-kérdéseket feszegető embereket, az lenne az okos, művelt értelmiségi? :D Az emberek másképp állnak hozzá a világhoz, ennyi. Én speciel biomérnök hallgató vagyok, ettől még nem tudnám lépten-nyomon azt sulykolni, hogy márpedig minden a képletekről szól :D Milyen unalmas is lenne akkor ez a Világ...? :)
2010. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:

Én meg építész hallgató vagyok... De szerintem ez senkit nem érdekel... És nem hülyéztelek le... Csak leírtam a dolgokat... Senki sem úgy születik, hogy ezeket tudja... Az élet pedig arról szól, hogy ezeket a képleteket felismerjük, felírjuk, megalkossuk, és bizonyítsuk... Sokkal izgalmasabb, mint mindenféle kitalált valaminek az irreális bizonygatása... Az élet a felfedezésről szól...


Ne haladjunk már visszafelé a fejlődésbem... Az őskorban volt sámánizmus az általános, aztán meg az egyház... Mára kiderült, hogy nincsenekszellemek, és még az 1000 évvel korábban hírdetett Isten sem létezik... Pontosabban nem ott kétezik, ahol mondták, hanem bennünk, a szívünkben... És Istenbe vetem a bizalmamat és a hitemet, és ami itt időnként előkerül, meg nyomatnak a média külömböző csatornáin, csak reklámfogás... És sajnos vannak olyan emberek is elé sokan) akik bedőlnek az ilyen szélhámosoknak...

2010. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!