Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nincs kísértetük? Miért?

Nincs kísértetük? Miért?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallunk arról, hogy brutálisan meggyilkolt ember kísértete halála helyszínén megjelenik vagy nem is kell brutálisan meghalnia csak befejezetlen dolga folytán marad a földön de ezek a kísértetek mind átlag emberek vagy hírességek pl: Elvis de én még nem halottam arról hogy nagy politikusok szelleme ( Lincoln róla hallottam)megjelent volna, Hogy lehetséges ez?

Vagy ha már a politikusokról van szó Sztálin , Hitler, Mussolini szellemei miért nem jelenik meg?

Vagyha Sztálinnak nem is Mussolini és Hitler szellemének meg kéne jelennie mert idő előtt haltak meg.

Hitler golyót röpített fejébe....

Mussolinit fölkötötték....

Akkor nekik miért nem jelenik meg szellemük?

Amerikában volt egy mágnás ki létrehozta a LEMP vállalatot de tönkrement és öngyilkos lett( golyót repített a szívébe) A fiát lelőtték tartozás miatt.

Kísérteteiket a mai napig látják az emberek.

A LEMP vállalat székháza ma már fogadó.

Ha ők kísértenek akkor Hitler vagy Mussolini miért nem?

Vagy Nero. Ő is öngyilkos lett mégsem kísért.


Akkor miért kísért a mágnás és a fia?


2010. jún. 13. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
szellemek nem léteznek. esetleg emiatt nem kísértenek. a mágnás meg a fia meg tuti vmi hülye PR fogás... jó a fogadó marketingje..
2010. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlackSword ***** válasza:
52%
Nem a szellem tér vissza, hanem az elkövető...
2010. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak szellemek, lehet hogy nincsenek, majd hiszem ha látom. . .de az is lehet, hogy személyiségfüggő, hogy visszajön e vagy sem. Vagy tényleg elintézetlen dolga van.Az is lehet, hogy valaki a mennyben van, valaki a pokolban, valaki a purgatóriumban a kettő közt.Majd ha látok egy szellemet és hajlandó kommunikálni megkérdzem.(nem cinikusan értem)

vannak olyan újságok,amik előszeretettel foglalkoznak a szellemvilággal, szerintem olvasgasd ezeket!

2010. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pelgrim ***** válasza:
100%

Van egy elképzelésem, de csak elképzelés.

Az átlag ember nem ragaszkodik túlságosan az anyagiakhoz, az élethez, ha idő előtt vagy bármikor meghal, mert ott van a „Krisztus, a saját isteni kiléte keze” kinyújtva, hogy a túloldalra segítse a nehéz pillanatokban. Ez volt az eset Hitlerrel, mikor belátta hogy a elképzelése megvalósíthatatlan. Ez az eset a legtöbb emberrel, de vannak akik annyira ragaszkodnak anyagi dolgaikhoz, hogy képtelenek belátni, hogy azokat végleg ott kell hagyni, hogy a halál végleges. Tapasztalják ugyan a test hiányát, de az még nem érte el tudatukat, úgy történhetnek még fura dolgok, mert valójában a tudaton múlik minden.

2010. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!