Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy ház...

Létezik olyan, hogy egy ház vonzza az embert?

Figyelt kérdés

Ugyanis párommal már évek óta tervezzük, hogy külön költözünk, most itt a lahetőség. Ha minden igaz idén költözünk is. De valahogy olyan nehéz. Pl.:reggel mikor felkelek az a "hangulat", "meghittség", ami elárasztja az egész házat, konyhát, nappalit szobát, ahogy besüt a nap reggel a szobám ablakán, valahogy nem tudom olyan fura, mintha nem akarna elengedni, vagy csak én ragaszkodom hozzá ennyire?

Bocs ha nem jó a témakör amibe írtam, de nem találtam jobbat.


2010. jún. 2. 08:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%

Persze hogy létezik.Ahol jól érzed magad az a ház"vonz"téged,hiszen ott érzed magad jól.

De persze lehetséges hogy a másikat is így fogod szeretni.Ha egy kis szerencséd lesz talán még jobban is.

2010. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Mágnesház vonza a Vasemebert.
2010. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 shelli válasza:
73%
Mi most az 5 helyen lakunk, mindig sajnáltam az előzőt,de szokás kérdése az egész. Otthonossá lehet tenni minden házat. ja és most a leggyönyörűbb kisházba lakunk ami teljesen a mi izlésünk./a festéstől mi csinálgattuk/ Biztos hogy jól fogjátok érezni magatokat. Nagy dolog az első közösen választott függöny, szőnyeg stb.
2010. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
igen, de miköze van ennek az ezotériához?
2010. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de a kérdés végére oda is írtam.

És mitől vonz?

2010. jún. 2. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, a "hangulat", "meghittség"...stb. Szerintem az egész háznak az energiája a benne lakók energiájától, összhangjától függ, vagyis a párodétól is. Ha külön költöztök, ott más lesz a hangulat, ott neki nem lesz "lenyomata". Nem lehet, hogy ezt sajnálod otthagyni? A párodat??
2010. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a páromat hagyom ott, hanem az anyukámat. A párommal fogunk kölün költözi egy másik házba. Apukám 3 éve halt meg.
2010. jún. 2. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor anyukád "lenyomatát" nem akarod otthagyni, sőt, akik korábban laktak benne (apukád) is ehhez köthető, érzelmileg és energetikailag is? Vagy egyszerűen anyukádat? (Tudatosan el akarsz menni, de nem tudatosan mégsem akarod egyedül hagyni?) Vagy csak a gyerekkori emlékek (ha itt nőttél fel), eddigi boldog életed, ha kellemes élmények történtek itt?

13.22

2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meglehet, ugyanis tényleg itt nőttem fel. Születésem óta itt lakok. 27 éve
2010. jún. 2. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem, mikor decemberben elköltözünk a házból, ahol felnőttem... mai napig utálom az újat, és hiányzik a régi...
2010. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!