Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha gyakorolok menni fog?

Ha gyakorolok menni fog?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen az oldalon elkezdtem tanulni az aura látást. az eső gyalkorlat szerintem már megy. az első kör körül kék fényszerüséget látok a másiknál pedig halvány rózsaszín fényt. a második gyakorlat viszont csak félig sikerül a kör három negyedét úgy látom viszont az egyik felső negyedre nem illeszkedik rá a piros rész. miért van ez? ha többet gyakorolok menni fog? lécci segítsetek érdekel a téma!


2010. máj. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől menni fog. A fizikai aurát eleve látod, ahogy mindenki. Az érzékelés fejleszthető, de sajnos/szerencsére nem mindenki képes arra, hogy finomabb rétegeket is lásson. Ne netről tanuld ezt, hanem próbáld harmonizálni az érzelmeidet és a gondolataidat. Ha egy kis rendet raksz önmagadban, érzékenyebb leszel az ilyen dolgokra, és akár az auralátás is könnyebben mehet. De azt tartsd észben, hogy nem mindenkinek "feladata" látni az aurát, és ez így van jól.
2010. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy rakjak rendet önmagamban?
2010. máj. 29. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki látja bár ezt sokan nem hiszik el!Régen én sem láttam de mára már a nem megerőltető gyakorlásokkal látom.
2010. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kicsapongó gondolatok és érzelmek, az aurádra rakódott negatív rezgések, esetleg entitások nagy mértékben lerontják az érzékelést. Tisztítsd meg magad, meditálj sokat, próbálj egészséges és pozitív érzelemvilágot kialakítani. Kezdetnek...
2010. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek a gyakorlatok az emberi látás mechanizmusát használják ki, amikor az első gyakorlat szerint nézed a színes ábrát a vörös színt érzékelő receptorok telítődnek túlműködnek és akármenyire is vagy profi nem tudod mozdulatlanul tartani a szemed mikor egy kicsit elmozdítod akkor látod a kékes zöld színű (aurát) ami a piros ellentétes színe, ilyen szín alakul ki a még mindíg működő piros receptorok és a fehér háttér hatására szemléltetésnek egy hasonló elven működő illúzió http://www.youtube.com/watch?v=H9UgUsxEG84&feature=related


a második feladatban a két szem eltolt látását egymásra fordítod úgy hogy a kép mögé nézel a szemtengelyek párhuzamosak de a fókusz a kép síkjában marad ezen alapulnak a sztereogramok: [link]

2010. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amm... ha nekem minden csecsemo mosolyog ram vagy csak szimplan nez ram es nem sir akkor az Auram jo ? Es koszonom a kerdezonek ,h megkerdezte ezt mert meg nem tudtam sok dolgot errol
2010. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!