Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok módszereket ajánlani a...

Skysor24 kérdése:

Tudtok módszereket ajánlani a tudatállapot megváltoztatására külső szerek nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra mint a meditáció, hipnózis, olyat is hallottam hogy ha nem eszem legalább 10 napig akkor is elérhetek egy felsőbb tudatállapotot. Tudtok e még ilyeneket mondani nekem?

2017. aug. 29. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizés, futás egyenletes tempóban sokáig. Dobolás 2 órán keresztül, bizonyos zenék hallgatása, monoton tevékenységek végzése órákig, akváriumban úszkáló halak bámulása 10-12 órán keresztül. A barátok közt nézése fél óráig.:)
2017. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kulso szerek nelkul...ne lelegezz! Az kulso szer. Es ha azt nem birod tovabb, akkor aludj. Az alvas kulso szerek nelkuli pszichotikus hatas :D
2017. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sátáni Meditációk:

[link]


Itt mindent megtalálsz, ami fontos. Ha kérdésed lenne nyugodtan írj privátban.

2017. aug. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aludj 48 óráig, és máris kicsit másként látod majd a világot. De amit írtak fentebb, a monotonitás is hat a tudatállapotra, ld. kerengő dervisek, mantrák, stb.
2017. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mostazonnal válasza:
meditáció
2017. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Autogén tréning, hipnózis, agykontroll, NLP transz, KIP, imagináció, progresszív relaxáció, villámrelax.


Van egy olyan fogalom, amelyet a fizika, biológi, pszichológia is használ: transzdukció


Ebben az értelmezésben jelentheti az, hogy egy bizonyos önismereti fejlesztés után magasabbra ugrik az alaprezgésed, és ez akkor is megmarad, ha nem fejleszted magad tovább.


A válasz a kérdésedre: a fenti módszerek, avagy tegyél be relax zenét, feküdj le, és kezd el figyelni a légzésedet...


Egy másik válasz: miből tudod, hogy megváltozott a tudatállapot, reálisak-e az elvárásaid? Mindenkinek más nekem pl. elnehezedettnek érzem a testem, és olyan felkelhetnék, ha akarok, de nem, így jobb - feeling.

2018. máj. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!