Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van külön női, és férfi...

Van külön női, és férfi lélek, vagy ez csak attól függ, hogy milyen testbe költözik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kell lennie, mivel van tipikusan férfi és tipikusan női viselkedés, és a fizikumtól függetlenül jelentkezik emberekben.
2010. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
Van, de a női lélek elég csökevényes valami!
2010. máj. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Aki nem ért hozzá, az mi a fenének válaszol!????????


Nem, nincs, csak attól függ, hogy épp milyen testben van! Pl ha visszamész előző életeidbe, valamelyikbe nő vagy, vmelyikbe férfi, és teljesen mindegy, most épp mi vagy.

2010. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem, nincs, csak attól függ, hogy épp milyen testben van! Pl ha visszamész előző életeidbe, valamelyikbe nő vagy, vmelyikbe férfi, és teljesen mindegy, most épp mi vagy."


Te pont magadat cáfolod, vagyis igazából nem mondasz semmit a lélek nemiségéről. Azt a kérdező is feltételezte, hogy a lélek nemisége nem feltétlenül egyezik a testével (erre utal a "milyen testbe költözik"). Tehát az, hogy a lelkednek van-e neme vagy nincs nem hat ki az életeidben viselt testek genetikai nemére. Pont.

2010. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Van, és olyan is van, hogy egy testben van mind a kettő. Én ilyen vagyok, AZ indiánok ezt Two Souls-nak hívták, néhány törzsnél (nemcsak Észak-Amerika, hanem pl. Afrika) is előfordul. Keress rá a Google-n.
2010. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nincs szerintem is az határozza meg, hogy milyen testben vagy. A melegek is ezért lehetnek, mert nehezen dolgozzák fel, hogy ők férfiak.
2010. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, én így tudom, hogy külön női, külön férfi lélek van. És néha az ellenkező testbe költözik, mert ott is kell tapasztalni, tanulni...
2010. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"AZ indiánok ezt Two Souls-nak hívták"


Lol. Az indiánok angolul beszéltek?

2010. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Marha.


Természetesen a saját nyelvükön, de nem fogod elhinni, beszéltek angol. Egyébként nem Two Souls, hanem Two Spirits.


[link]

2010. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azon csodálkozom, hogy aki ennyire spirituális, mint a hozzászólásából gondolom, az miért használja ezt durva kifejezést: marha. Úgy értem, itt emberek leveleznek. Vagy ősi szóval akartál ingó értékeket kifejezni?
2010. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!