Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jobb energiákat...

Hogyan tudnék jobb energiákat vonzani a szobába?

Figyelt kérdés

Mióta ide költöztem teljesen máshogy kezelem a személyes teremet. Folyton káosz van az albérletben, annyira leszívja az erőmet valami, hogy már alig van erőm rendet tartani, nemhogy kicsit szebbé tenni a lakást. A virágok is hamar feladják a harcot pedig rendesen gondozom őket... és a szokottnál több a por. Akkora porcicákat találok napi szinten, amiket régen csak a tavaszi nagytakarítás alkalmával... mintha az egész ház összeesküdött volna ellenem. Lakást váltani nem szeretnék mert nagyon jó környéken van, olcsó és a házinéni is tündéri. Ezt leszámítva azt mondanám álomlakás.


Ez mitől lehet? Mit lehet tenni ellene?


2010. máj. 14. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos megpróbálnék szót érteni a házzal,ha hinnék a valamilyen szintű tudatosságában.És elképzelném,ahogy világos fények szövik át a szobát,bevonnám arannyal is,ahányszor csak eszembe jut,mert az a védelmezés színe.Elképzelném,hogy távoznak a rossz energiák,és jók jönnek a helyükbe.
2010. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
én belekakilnék a közepébe
2010. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Szia, szerintem elfelejtetted a lakás szülinapját és ezen sértődött meg. Kérj tőle bocsánatot, mondjuk süss egy tortát neki.

Én is sokáig azt hittem, hogy azért nincs rend itthon mert rohadt sokat dolgozok és nincs időm pakolni, de rájöttem, hogy a lakás kibeszélt a szomszédlakással, aki azt mondta az enyémnek, hogy el akarok költözni. Azóta megbeszéltük és rend van.

Üdv!

2010. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben a Feng shuit alkalmaznám.A Fengshui-nak feltétele az állandó rend és emellett harmóniát is teremt,szerintem elűzné a negatív energiákat.Mivel írod,hogy a virágok is pusztulnak,könnyen lehet,hogy radiesztéziai probléma van a lakásban!

Ajánlok egy jó linket:


[link]

2010. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sürgősen költözz el! Azt a lakást megszállták a rossz energiák és úgy akarnak keresztbe tenni neked hogy kinyírják a növényeid és vonzzák a port!!! XD
2010. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy achátot. Ez a kristály a lakásban/házban elhelyezve távoltartja a negatív energiákat. Legalábbis segít benne.
2010. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem zavard el a szürke kabátos , arc nélküli bácsit a sarokból , aki figyel ... most is ...
2010. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél energiapiramist és havonta energizáltasd át. Kicsit drága, de hát a hülyeségnek ára van.
2011. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!