Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rák nő és férfi skorpió...

Rák nő és férfi skorpió mennyire illik össze?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ebben a kapcsolatban a Skorpió kezében van a gyeplő, és ez jó lehet. Eszményi kapcsolat. A Skorpió birtoklásra és uralkodásra törő, szenvedélyes természete kiválóan megfelel az érzékeny Ráknak. A Skorpió ereje, határozottsága a határozatlan Rákból sikeres embert csinál, míg a Skorpió érzelmi biztonságot kap a Ráktól, ami nagyon fontos, mert mindkettejük életében a központ az otthon. Erotikusan is ragyogóan megértik egymást. Az állatöv két legbizalmatlanabb jegye, mégis megtanulják, hogy számíthatnak egymásra, és a köztük lévő összhang igen magas fokra fejlődhet.


[link]

2010. máj. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez az elmélet. Nem akarlak elkeseríteni, de Rák vagyok és 2 Skorpióval volt dolgom. Az egyik langyos pocsolya;,a másik meg annyira se volt komoly, hogy az se volt igaz, amit kérdezett. Mindegy. Lehet hogy csak én vagyok ilyen Rák, hogy inkább taszítom őket....
2010. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
engem nagyon vonzanak:)
2010. máj. 6. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, rokonok...
2010. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is rák vagyok. Egy skorpióval volt eddig dolgom, de nem kívánom senkinek!
2010. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nyilván elkéstem a válasszal, de:

skorpió férfi vagyok (23), és egy rák nőt keresek, nagyon régóta :)

rám igaz az, amit a horoszkóp ír , vagyis, rettenetesen erős, igazságérzetű és érzelmes vagyok, ugyanakkor, tekintettel arra, hogy senki sem tökéletes, nekünk is megvannak a magunk hibái:erőszakos, kérlelhetetlen, makacs természet; de valljuk be, ez nem is olyan rossz. két lábbal állunk a földön, irányításmániások vagyunk, viszont NEM zsarnokoskodók. szeretek skorpió lenni, mert valóban sosem volt problémám a szexuális élettel, és ez is fontos egy kapcsolatban szerintem; ebben jók vagyunk, én személy szerint (mondták többen) nagyon jól csókolok, és nagyon jó vagyok az ágyban. csak egy rákot szeretnék, mert a bakokkal, vízöntőkkel, ikrekkel, kosokkal, oroszlánokkal, szüzekkel nem jöttem kis. rák barátom van (oda-vissza vagyunk egymásért), szeretnék egy rák barátnőt:)

2010. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én skorpió vagyok, párom rák. jól kijövünk, bár sok a hasonlóság és ez néha vitát szül, de ő az első olyan ember, aki minden szeszélyem elnézni és segít jobb emberré fejlődni. szerintem harmonikus kapcsolat. ja! amúgy általában mindig a skorpiókkal van baj - nem vagyunk egyszerű esetek
2010. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
mi a f@sz? mostanaba mar csillagjegyek szerint megy a parkereses? elhiszem hogy hisznek az emberek sokmindenbe,de azert ez mar tulzas
2010. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!