Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Bővebben lent.

Mi lehetett ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
kb 5-6 éves lehettem mamámmal mentünk az utcánkban és mellettem elment egy kb 30cm átmérőjű narancssárgás vöröses gömb csak 1 pillanatra láttam, igaz már 15 éve volt de most gondoltam megkérdezem itt :)
2010. máj. 6. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gömbvillám.
2010. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor még szerencse nem jött nekem mert kb 40-50 centire mellettem ment el
2010. máj. 6. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem! biztosan nem gömbvillám volt! A gömbvillám olyan gyors kisüléssel jár, hogy nem láthatná ahogy mozog és körülötte 4-5 méter sugarú (!) körben mindent elpusztít, magához vonzz mágneses erő miatt és felgyullaszt. Szóval már rég nem élnél. + a gömbvillám az égen halad, maximum épületek ablakán jut be, de nem is narancssárga, inkább kékes-fehéres, vakító fénye van. Inkább energiahullámot, gömböt láthattál, a Chi-kung művészetét gyakorlók gyakran látnak ilyet.
2010. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pöttyöslabda! deizgiii :)
2010. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sárgadinnye
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!