Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiperkocka - Élet virága!...

Hiperkocka - Élet virága! Jelent már meg valakinek?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek ,akinek vannak tapasztalatai ezzel a szimbólummal kapcsolatban.

2017. jan. 12. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogyasztok LSD-t.
2017. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2017. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én láttam! Rövid ideig! Senki se hiszi el!
2017. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fingom sincs mi az a hiperkocka. Nekem hatalmas vègtelen tèrben, kèk "mezők" buborèkok, golyók, gömbög, mind1 jelent meg. Mindegyik ilyen egy lehetsèges szemszög, igazság, világnèzet,èn kèp-et tartalmazott. Hatalmas információ csomagot ami az adott szemszögben több tízezer èv tapasztalati tudását tartamazta.
2017. jan. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ittam egy kicsit ,most is bebasztam ,de nincs ko,ka !

Képzelet beli bárátom aki halucináció is egyben ;

azt mondta ,hogy ha így folytatom megőregszem idő elött és teljesen alkesz leszek .

De jól birom a' piát ,mert még mindig élek !

2017. jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*kocka
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1. Én sem !


#2. Köszönöm ,de ezt az oldalt már én is megtaláltam .


#3. Én hiszek neked ,mert már én is láttam és örülnék ,ha megosztanád velem a tapasztalatodat. :)


#4. Azokat a kúszó kék "mezőket" gömböket én is látom ,de nálam más színben is színekben is megjelennek.

Örülnék ,ha írnál nekem. :)


"Velő" Ne igyál annyit ,mert ártalmas ,de látom tudsz te valamit ! Csillagban a kocka ! :)

2017. jan. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!