Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet felkeresni olyan...

Hol lehet felkeresni olyan embert aki leveszi ròlam az átkot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a szerelem terén meg vagyok átkozva. Egyes embereknek olyan jò hogy szerelem terén minden összejön valakinek pedig több is egyszerre. Nekem meg ami alakul is a sors mégis közbe szòl. Azt hiszem átok van rajtam. Rokonságom is rajtam nevet nert csak nekem sincs soha senkim.
2016. nov. 2. 17:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
73%
Gondolj arra, hogy olyan ez, mint a fekete péntek, a "csorda" gyorsan elkapkodja előled a leárazott, nem túl jó minőségű terméket, de neked már nem jut ezekből a termékekből, de nem is akarod ezt, mert elfogsz érni arra a szintre, hogy a minőségi termékek közül válassz. :)
2016. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Inkabb aldas...


#11 +1 pl.

2016. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
Aha. Biztosan az átok tehet róla. Nem értek az ilyesmihez, de van egy szomszédunk, aki már harmincvalahány éves és még a kutyának se kell. Kellene ő, ha ledobna magáról sok-pár kilót elmenne egy plasztikai sebészhez és változtatna a modorán.
2016. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!