Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha egy terhes...

Igaz az, hogy ha egy terhes nő macskát fogdos akkor szőrös lehet a baba? Ugye nem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
77%

Totál hülyeség, viszont terhesen a macskákat kerülni kell, mert ha még nem estél át a toxoplazmózison, sajnos elkaphatod, rád nem kifejezetten veszélyes (kb mint egy megfázás) viszont a magzatra igen, vetélést illetve fogyatékosságot okozhat.

20 hkm

2016. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miből gondolod, hogy ez így van?
2016. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
86%
Fura, hogy a kérdés maga tökéletes helyesírással íródott, a kérdező válasza viszont már "tört magyar". Szerencsétleneknek nincs jobb dolguk, mint ide kiírnak troll kérdéseket. Elég vacak életük lehet.
2016. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Faluhelyen vannak ilyen.. nem is tudom micsodák, mert babonának se igazán mondható. Én is hallottam ilyeneket terhességem alatt. :) Nekem azt mondta valaki "jajj ne csodáld meg a kecskét mert kecskefejű gyereked fog születni"..

Szegény olyan beleéléssel magyarázott hogy ronda dolog lett volna tőlem ha szemberöhögöm, ezért csak bólogattam és mentem tovább.

Természetesen ilyen nincs. :)

2016. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg. Őszintén.

Hány terhes nő fogdos macskát? És mennyi szőrös baba születik?


Tényleg mentesülsz minden józan paraszti észtől?????

2016. szept. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Akkor lesz szőrös, ha az apukának a fanszőrzetét fogdossa. :D
2016. szept. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
70%
Úristen! Most komolyan! Az ilyen kérdésektől nem tudja az ember, hogy kínjában sírjon, vagy röhögjön!
2016. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Gorbacsovtól egyszer megkérdezték, mi az a nagy vörös folt a fején.

- Tudják elvtársak, amikor anyám állapotos volt, a fejére ömlött egy pohár vörösbor. Hát ezért.

Mire a kérdező: - Fura, az én anyám fejére egy lemezjátszó eset, még sincs semmi bajom-bajom-bajom-bajom

2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen szőrös lesz (Kivéve ha a macska szfinx)
2016. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

De viccesek vagytok!!!:D


Bunko valaszokat nem kertem kossz!!!!


A falubeliek mondjak azert van ez az oldalh kerdezzunk nem kell nagykepuskodniii😊

2016. okt. 2. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!