Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék kapcsolatba...

Hogy léphetnék kapcsolatba legalább még egyszer nemrég elhunyt párommal, hogy elbúcsúzhassak tőle?

Figyelt kérdés
Kórházban halt meg szegény, és nem értem oda időben. Gyermekünk nem volt, mi egymásnak éltünk 27 évig, és borzasztóan hiányzik, jó lenne tudni, hogy jól van-e, jó helyre került-e, lát-e minket onnan, ahol van.

2016. ápr. 17. 19:29
 1/9 death42 ***** válasza:
60%
A temetőbe.
2016. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem ajánlatos kapcsolatba lépni pláne ha rövid idő telt el
2016. ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyújts neki egy gyertyát itt:

[link]


Őszinte részvétem! És megértem, hogy hiányzik:(

De a lényeg, hogy ő neked csak szépet, boldogságot, egészséget kívánna most is, ha veled volna!

És biztos vagyok benne, hogy tudta hogy szereted, akkor is, ha úgy érzed, hogy nem tudtad elmondani neki.

2016. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól érzem, hiszel abban, hogy van "odaát".

Ha jól érzem, még nem engedted el őt.

Ha hiszel az imában, általa eljutsz oda, hogy elfogadod, ami történt, és megbocsájtasz magadnak.

Ha vallásos volt, egy szertartás keretében elköszönhetsz Tőle.

2016. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:
Vagy írj neki egy levelet, amiben beszélsz az érzéseidről, elköszönsz tőle, stb. Majd égesd el a levelet, a tűz kapcsolat a földi és a másik dimenzió között.
2016. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgy hallottam, hogy a túlvilágon a szeretteink ismerik minden gondolatunkat, szóval szerintem csak arra elég gondolnod, és ő tudni fogja, hogy azt gondolod. Meg ott amúgy, ahol most van, elvileg nincs idő, szóval minden kb egyszerre történik, de ezt nem is tudom pontosan, ez már bonyolult, meg egyébként van ilyen, hogy tetán, na várjunk, erre már nem is emlékszem pontosan, hogyan volt magyarázva, de lényeg, hogy van egy felsőbb énünk, és akkor ő az a részed most is ottvan a Mennyországban, és arról vált le egy kis rész, az vagy most te idelent. Szóval te még ott is fennvagy, szóval a többi részed, aki még ott van, és az is te vagy, de tényleg csak a többi, fent hagyott részed, na ő tud kapcsolatba lépni és beszélni vele, szerintem simán kérheted is, mert ott a Mennyországban ilyen Istenhez hasonló lények vagyunk, szóval a felsőbb éned, ha innen lentről szólsz neki, vagy akár anélkül is, kapcsolatba tud ott lépni ővele. És a tetán meg (valahol van benne egy "h" betű is, csak nem tudom, melyik "t" után kell írni, mert ha másik után írom, az mást jelent) na hát a tetán talán azt mondta valaki, hogy az egy ilyen nagy ilyen urnaféleség rémlik egyébként talán, és akkor abban van benne a szellemed, és abból szakadt le egy kis darab, aki leszületett ide. Ezt az urnát vagy tárolót nem is értem, mert a Mennyországban is vannak patakok, meg minden, amit akarsz, mert ott már a tudatos teremtés rögtön működik, szóval pl gondolsz egy kehely fagyira, hogy akarod, hogy megjelenjen neked, akkor ott lesz, gondolsz egy úszómedencére, ott lesz, gondolsz egy könyvtárra, ott lesz. Szóval ott amúgy minden megvan neki, és tényleg már nem is emlékszem, hogy hogy volt ez a tetános dolog, mert ott is tudunk mindenfélét csinálni, még több mindent is, mint idelent, pl repkedni is, ha úgy tartja kedvünk, szóval ott is lehet pl barkácsolni meg kertészkedni, meg amit akarsz, ja meg hát ugye az előző inkarnációkból lehet találkozni a sok pajtival, és mindenki szeret ott mindenkit, és boldogság uralkodik, Plusz, gondolhatsz arra is, amikor hiányzik, hogy ő ott már csak fényből van, nem tud megsérülni, nem lehet semmi baja, és most tökre jól érezheti magát. Hát maximum néha hiányozhatsz neki te, meg a többiek, akiket még lent hagyott, de tudja, hogy még úgyis találkoztok, meg részei vagyunk mind a nagy egésznek, valaki pl átvitt értelemben a nagy egésznek a füle, másik a kisujja, szóval ugyanabból a nagyból vagyunk mi mind:) Szóval ne aggódj, és tényleg nekem az segített, mikor elvesztettem valakit ilyen módon - tudom, hogy csak egy időre - hogy arra gondoltam, hogy ott már fény és semmi baja nem lehet, és jól érzi magát. Így csak az első 4 hónap volt nagyon rossz, utána megértettem, beletörődtem, elfogadtam. És tényleg találkoztok még, ne aggódj, hát az első 4 hónap kb tényleg kaka, de utána jobb lesz, és tényleg jó helyen van, biztonságban , boldogságban, szeretetben, és teljes isteni erejének hatalmában, szóval tud tényleg magának mindenfélét odateremteni, egyedül azt nem tudja elintézni kb, hogy beszélgetni tudjatok ti ketten sajnos, vagy bárki mással, aki most épp lent van, de úgyis találkozni fogtok még biztosan. Tudom, hogy most kaka , mert hiányzik, de a halál az még nem a vége csak egy itteni, földi inkarnációnak, ő is azt szeretné biztos egyébként, hogyha erős lennél. És kívánom ám neked a legjobbakat, mert az jó!
2016. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Ja és ez az urna lehet, hogy hülyeség, de akkoris valami tároló rémlik, már nem emlékszem pontosan arra az előadásra , amit valaki tartott. Viszont én mondjuk ott is arccal képzelnék el ilyen sima szellemeket, szóval tényleg nem tudom.
2016. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Azt hiszem, a tetánunk az maga a nagy szellem, szóval mégsincs ilyen tároló, valszeg valamit annó félreértelmeztem abból az előadásból, mert hogy a "tetánból lejön" egy darab, lehet úgyis venni, hogy a tetán valami fallal körbezárt -de szerintem végülis igazából nincs ilyen, mert mi értelme lenne - meg olyan is lehet, hogy csak belőle "lecsippentődik" egy darab. Szóval ezzel a "tárolóssal" kapcsolatban, ha így is mondta az illető , aki mondta, én arra gondolnék, hogy tévedett, vagy én értelmezhettem félre, bocsi.
2016. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az asztrálsíkon állítólag kapcsolatba tudunk lépni elhunyt szeretteinkkel. Meg kell tanulni a tudatos álmodást és így álmodban (vagyis az asztrálsíkon?) kommunikálhattok.

Ezt olvastam, nem tudom, hogy ebből mi igaz, de vesztenivalód nincs.

2016. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!