Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a szexuális...

Az igaz hogy a szexuális kisugárzását vonzerejét valakinek lehet érzékelni a távolból is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Azt érzékeled, hogy neked tetszik-e vagy sem.
2014. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet érzékelni.
2014. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es hozzászóló: Ha valaki csak annyit érzékel valakiről, hogy tetszik neki, az nem szexuális kisugárzás. A szexuális kisugárzás az, amikor első pillantásra valaki szexuális vágyat ébreszt benned. És minél tovább nézed, annál inkább. Sok szép nő van, de nem mindegyiknek van szexuális kisugárzása.
2014. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Igaz. Ezt hívják látásnak. Látótávolságon túlról távcsővel, vagy elektromos kütyükkel lehet érzékelni.
2014. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen igaz.
2014. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz..tapasztaltam...illetve én csináltam...
2014. dec. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez azon képességek közé tartozik, melyeket nem lehet tanulni. Ezekkel születni kell. S mint minden visszafelé is magyarázható, ha csak némely ember képes erre, felmerül a kérdés, hogy valóban a hölgynek van e sugárzása, avagy az érzékelő elméje játszik fura ritmusokat.

Az biztos, hogy minden ember életében van egy ilyen pillanat, de az is megadatott hogy többször is lehet próbálkozni. Zömében a kikosarazás kellemetlenséggel párosul.

2014. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet tanulni... Ugyanmár... Majd benne van a génünkbe mi? Azt akiből hiányzik az bukta... HEhehee
2014. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!