Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnék szert természe...

Hogyan tehetnék szert természetfeletti képességekre?

Figyelt kérdés
A telekinézis például jól jönne. Vagy a jövőbe látás. Vagy levitáció.

2014. aug. 8. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírom lépésenként.

-találj sok befolyásolható, buta embert

-hitesd el velük, hogy jós vagy

-innentől kezdve jós vagy, és tudsz gondolatot olvasni, rontást leszedni

2014. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Már most is az vagy
2014. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha rájöttél, szólj nekem is!
2014. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Oké leírom, de üzenem mindenkinek különösen a modiknak hogy ez nem trollkodás, ez a hivatalos tudományos álláspont volt a 30' és 40'-es években Németországában !


A Harmadik Birodalomban abban hittek hogy Atlantisz a pusztulása utána nem teljesen pusztult el hanem az árja földönkívüli túlélők egy része túlélte és Európában telepedett le . Ezután elkeveredett az ott élő primitív emberrel, így született meg a fehér rassz . Ezeknek az árja idegeneknek voltak bizonyos különleges képességei és a vril irányítására való hajlamuk . Így voltak képesek telekinézisre, jóslásra, gondolatátvitelre valamit különösen fejlett 6. érzékük volt . Bizonyos emberekben megmaradtak ezek a gének, így képes különös dolgokra . A Harmadik Birodalomban a Vér Vallásának pont ez volt a lényege, hogy kiszűrjék a különleges képességekkel rendelkező embereket és úgymond összehozzák őket, mert ők úgy hitték hogy ezeknek az embereknek az utódai vagy még azoknak az utódai természetfeletti képességekkel fognak rendelkezni .

2014. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos ezzel születni kell talán a következõ vagy az azutáni életedben az leszel.

De van ennek egy különleges módja, ha radioaktív sugárzás ér lehetsz még különleges is sőt még szuperhõs is, csak soha ne feled:

"A nagy erő nagy felelősséggel jár!"

A hajdani nagyapám mindig ezt hajtogatta nekem Isten nyugosztalja.

Pitör

2014. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 t_GaRami_a ***** válasza:
Aha. Szóval a nácik, azért mészárolták le a cigányokat, mert féltek, hogy az utódaik különleges képességekre tesznek szert. Már értem, hogy miért a cigány asszonyok szoktak jósnők lenni. Megemlítem ezt a töri tanáromnak, hátha ad egy ötöst. Köszi!
2014. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gandalf79 válasza:
Minden amit el tudsz képzelni az a tiéd.A gondolataid sűrűségétől függ az egész.Csinálj kívánságlistát.Válassz ki naponta egyet,olvasd este 5 percet és a vonzás törvénye megadja amit kérsz.
2014. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Énszerintem, ez csak úgy jön.Nekem is így volt.

képzeld, én látom a jövőt.

Így történt.Írtam, egy közel 30-35 oldalas, vámpíros regényt, ami egy lányról szólt, aki látta a jövőt.Anya ezt megtudta egyből megégette.Én megkaptam tőle.

Szerintem, ez az összesnél így van.Remélem segítettem.

2014. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!