Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ilyesmi módszer vagy...

Van ilyesmi módszer vagy valami hatásos?

Figyelt kérdés

Van es ferfi akibe szerelmes vagyok es azt akarom hogy en is tetszek neki. Mar próbáltam minden női praktikát de semmi. Van valami amivel kicsit tudom befolyásolni a gondolkodását vagy érzéseit?? Agykontroll vagy ilyesmi valami?? Kérlek segítsetek!! Kell nekem az a pasi es bármi áron!!

Köszönöm :)


2014. jún. 28. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Önös érdekeidet nem ártana félre tenni. Ha nem tetszel neki, nem jössz be neki, akkor ne akard magadhoz láncolni, és rávenni olyanra, amit a saját akaratából nem tenne meg.
2014. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akarom mert szeretem es tudom h o is vonzódik hozzam csak nem szerelmes... Erre akarom rávenni
2014. jún. 28. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, van két módszer, de egyik sem ébrszet igazi "szerelmet" benne, csak nagyon erős vágyakozást irántad. Az érzelmekkel manipuláló mágiát asztrál mágiának hívják. Ezt pedig két tapasztalati irányzat gyakorolja, a boszorkányság és a bárdok. Ha érdekel a mikéntje, akkor írj rám.
2014. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!