Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már megint itt a világvége!...

Már megint itt a világvége! Vérré fog változni a Hold! Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Ez durvább lesz, mint a nullsík, a reptoid invázió, vagy mint a Nibiru!


...Cthulhu világvége mikor lesz már végre? ...vagy az már volt?



2014. ápr. 9. 23:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
S e m m i t !! Azzal hogy ilyen marhasagokat olvasunk es veemenyt mondunk rola, csak erositjuk azt . Ezert inkabb nem torodom vele, el sem olvasom.
2014. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csodálkozok, hogy a legutóbbi világvége ennyi idő eltelt.
2014. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehetne hogy mégis csak inkább sajt legyen belőle?
2014. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tavaly is volt vörös Hold. Akkor miért nem hirdettek világ végét? Mert csak vörös volt? :D

Mikor lesz már vége? :D Hátha majd világ vége lesz, akkor! :D :P

2014. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"A világvége-elméletek hívőinek tehát szűk egy hetük van, mielőtt az Úr rettenetes napjának előjelét meglátnák."


Ezt a kamu mondatot, cikk írónak fogalma sincs róla, hogy miről mit mondott az Úr a visszajöveteléről.

2014. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Frissitették a cikket, állitólag ezentúl nem vörös lesz a Hold hanem narancssárga!
2014. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez jó volt! :D :D :D
2014. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem az a tippem, hogy az ilyen 'katasztrofahirekkel' a figyelmunket elterelik a sokkal lenyegesebb dolgokrol.... h addig megcsinaljonak valami galibat, de az emberek ne azzal foglalkozzanak.

amugy ezt le is irja Noah Chomsky a tiz parancsolataban, amiben azt okfejtegeti, h hogyan kell manipulalni az embereket. nezz utana.

2014. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szoval nem azt mondom, h nem tortenhetnek ilyen dolgok, engem minden ilyen erdekel. de... sztem itt sok a fedosztori, es mi nem arrol tudunk, ami tenyleg tortenik.
2014. ápr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Passiflora ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy - biztos, ami biztos, - most szombaton is elmegyek veteményezni meg kapálni, hogy idén is legyen mit ennünk, ha ez a világvége is elmarad.


Amúgy meg hétmilliárdan vagyunk. Mindenkinek van legalább egy őrangyala. Szerintem simán megússzuk! :-)

2014. ápr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!