Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan van idézve a Murder...

Honnan van idézve a Murder kiállítás végén lévő bibliai részlet?

Figyelt kérdés
Voltam pesten a gyilkos kiállításon és a végén volt egy nagyonszép idézetszerű valami. Talán valami zsoltárok könyvéből szedték de a lényeghogy nagyon szeretnék rátalálni. Aki volt ezen és hallotta és ismeri az mondja már el hogy hol tudom elolvasni.

2014. márc. 5. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha semmire nem emlékszel, akkor biztosan nagyom megérintett.


Zenét találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=FUZui0ojYCs&list=PLCDEA90E473..

2014. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze van a kérdéshez :O ????
2014. márc. 6. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát csak annyi, hogy megpróbáltam segíteni neked. Kerestem, kerestem, kerestem. Annyit sikerült találnom csak, hogy a kiállítás facebook oldalán van egy beírás, melyben a kiállítás utolsó szobályában hallható zene mi, mert sokan kérdezik. Ott volt ez a link.


Bocs, hogy haszontalansággal zavartalak.

2014. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről van szó:

[link]


„Murder - A Gyilkos Tárlat megosztott egy hivatkozást.

2013. november 3., Budapest környékén

Sokan kérdeztétek, hogy az utolsó szobában melyik zene hallható!?!A helyes válasz: Pachelbel - Canon in D - A linkre kattintva meg is hallgathatjátok! Szép Estét mindenkinek!” és a kifogásolt link

2014. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, csak megkérdeztem mert semmit nem írtál mellé én meg már régen jártam ott. Biztos a zenére emlékszem.
2014. márc. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!