Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani motivacios...

Tudnatok ajanlani motivacios konyvet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 20:40
 1/6 acelsziv ***** válasza:

bagolyvar.hu

itt találsz dögivel. :)

2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
41%
A Titok című könyv
2013. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ajánlom Szepes Mária, "A Mindennapi élet mágiája" című könyvét, rám nagyon jó hatással volt, nyugalmat és még több türelmet adott, bizonyos embereknél egészen pozitív irányba terelheti a hozzáállásukat.
2013. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Elsonek is bar nagy segitseg nem volt:) igen a google a baratom tele van dogivel! Ugy ertettem, hogy konkret konyv cimet irjatok :) mint pl a 2 es 3 valaszolo akire hatassal volt valamilyen oknal fogva az ajanlott konyv! Harmadiknak koszonom szepen elfogom olvasni!!!! Masodiknak is koszonom, de mar olvastam.
2013. okt. 8. 08:53
 5/6 Weilheim válasza:

Kérdező: Hol ajánlotta Acélszív a google -t? Mutass rá a szövegében.

A link -gondolom basztál megnézni, én megtettem - egy olyan oldalra mutat, ahol rakással vannak ebben a témában ragyogóbbnál ragyogó könyvek. Szövegértés, kérdező. Szövegértés.

2013. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem a googlet ajanlotta!! Viszont a google tele van millio hasonlo oldallal MILLIOVAL! es millio konyvel!

ezert olvasd el ujra amit irtam! En nem oldalt hanem konyvet kertem! Szovegertes tudod?!

Mellesleg barmit valaszolhatsz :) nem reagalok tobbet, nem vita forumot nyitottam!

Tovabbi szep napot!

U.i:nagyon kedves ember vagyok! De nem szeretem az arogans okoskodo embereket :)

2013. okt. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!