Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Félek a tükröktől! Ti láttatok...

Weknia kérdése:

Félek a tükröktől! Ti láttatok már benne szellemet vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
csak én félek attól h valani olyat látok amit nem akarok??

2013. szept. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokaknál ez létező félelem. Amikor bennem támadt ilyen érzés, lezártam a tükröt, és pikk-pakk elmúlt. Tükör lezárására sokféle módszer létezik, én szkeptikus párom miatt igyekeztem nem feltűnőt választani. Alkoholos filccel felrajzoltam a tükör sarkába, piciben a Hagalaz (jégeső) nevű rúnát, rajzolás közben természetesen feltöltöttem energiával. Hagalaz, akár a jégeső, mindent "elver", ami kívülről érkezik: az ártó dolgokat is, de a termést is, vagyis azt is, ami neked jó, neked segítség, épp ezért óvatosan kell használni, a tükör esetében magát a tükröt "zárja le", oda viszont kifejezetten erős védőrúna (mivel a segítség nem a tükrön át akar majd eljönni hozzád :D ), nekem teljesen megszüntette a "félelmeimet", sőt, ismerősömnél is megcsináltam, rögtön a rúna felrajzolásakor megszűnt a tükör "mélysége", és a többiek is azt mondták, hogy egész más így belenézni.
2013. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én olyat látok benne, aminek nem örülök. Egy ronda öregembert...
2013. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És valós félelem ez? mármint.. lehet benne látni valamit vagy alaptalan félelem?
2013. szept. 12. 20:01
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos valós, de nem félelem, csak tény. 58 éves vagyok...
2013. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell atadnod magad a felelmnek, keruld a tukrot, tavolitsd el inkabb, mert ha tul sokat foglalkozol vele magadhoz vonzod a felelmed targyat.


Igen, a tukor segitsegevel konnyebben lehet mindenfele asztralis dimenzioban elo dolgokat, entitasokat latni - ezt tudja minden okkultista, vagy peldaul Raymond Moody is.

2013. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyérülő hajazatot és túl nagy tokát látok benne,ezért én is félek tőle.
2013. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
amikor megnéztem a Tükrök című filmet, én is féltem, főleg este a fürdőszobában nem is mertem még felkapcsolt villanynál sem a tükörbe nézni, vagy állandóan a hátam mögé néztem, h nem jelenik-e meg ott vmi.
2013. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A tükörben CSAK magadat láthatod! Hogyan láthatnál benne szellemet? Nálunk az előszobában, fürdőszobában és az ágyunkkal szemben is van tükör. Sőt az egyik szoba szekrényének az ajtaján is.

Naponta többször is belenézek, ha éjjel lámpát gyújtok, akkor is. De soha nem láttam benne szellemet.

Ilyen babonákban nem szabad hinni.

2013. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A tükörben szelemmel, meg démonokkal az a gond, hogy sosem tudják a lottó számokat, akkor meg nem igazán érdekelnek.
2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerintem nézd meg a „A kör” című filmet az meg fog nyugtatni, utána már nem fog a tükör foglalkoztatni.


Egyébként még mindig jobb a tükörtől félni, mint az ágyad alatt bujkáló vérdémonoktól, vagy az ágyneműtartóban elbujt vuclitól aki esténként lassan szívja az életerőd.

2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!