Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erre tudsz ésszerű magyarázato...

Erre tudsz ésszerű magyarázatot : Egy hely a Földön, ahol nincs gravitáció?

Figyelt kérdés

Számtalan történet keringett az így darabokra hullott tengerjárókról és odaveszett legénységeikről is. Mágneses hegyekről az Ezeregy éjszaka Kalendor királyfijának történetében is szó esik, létezésükben pedig annyira biztos volt mindenki, hogy Ptolemaiosz híres térképén is megjelölte őket.



De vajon valóban léteznek ilyen hegyek? Lehetséges, hogy vonzásukkal járműveket képesek megmozgatni, megzavarhatják a repülők műszereit, és közelükben nem érvényesülnek a gravitáció törvényei? Az indiai Leh városának lakói szerint a válasz: igen

!


[link]


2013. szept. 9. 15:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
88%

Az antigravitációs szobában is van gravitáció, csak különböző módokon megoldható, hogy a gravitációs erővel ellenkező irányú és azonos erejű erő hasson a bent lévőkre.

ezt lehet mágnesességgel is csinálni, a millenárison pedig a padlóból csak úgy süvít felfelé a levegő, de attól még hat rád a gravitáció.


Nem baj, ha nem tudsz valamit, de akkor legalább maradj csendben.

2013. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
66%
Antigravitációs szoba XD. Sírok.
2013. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Tartsatok, akár alternatív újjító tudományos felfogásúnak, de én simán el tudom képzelni hogy ott nincs gravitáció


Felfelé mennek az autók magátol, mégis mivel magyarázod ezt? Mer a tudósok ezt mondták, és te elhiszel mindent a tudósoknak azt hogy a semmiből egy robbanással keletkeztünk ? Ostobaság. Egyszerűen kellett valamit mondani az embereknek, hogy ne gondolkodjanak, hanem vegyenek mindent készpénznek

2013. szept. 14. 17:44
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:A tudomány pont arról szól hogy semmit nem veszel készpénznek.Ha akjarod te is megnézheted a matematikai levezetéseket az ősrobbanásról,te is megkaphatod az értéket.Senki nem korlátoz ebben,senki nem akar csöndben tartatni ,max a tudásod korlátoz e témában.


És ha megtudhatnánk miért is ostobaság?


Ja tudom:"Mer semmiből nem lesz valami"

Betapasztanám a szádat mielőtt ezzel jössz,mert szerintünk se a semmiből lett.Sok sikert a Nobel díjhoz.

2013. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tartsatok, akár alternatív újjító tudományos felfogásúnak, de én simán el tudom képzelni hogy ott nincs gravitáció"


Ez nem alternatív tudomány, hanem tudománytalanság.

...egy kis alternatív magyar nyelvtannal.


"Felfelé mennek az autók magátol, mégis mivel magyarázod ezt?"


Többen leírták, hogy optikai csalódás. Még a cikkben is benne van.


"Egyszerűen kellett valamit mondani az embereknek, hogy ne gondolkodjanak, hanem vegyenek mindent készpénznek"


Nem azért jött létre az elmélet, hogy mondjanak valamit az embereknek, hanem, hogy a tudomány választ találjon kérdésekre és ez jelenleg a legközelebbi válasz egy sok kérdőjelre.


Az emberek 99%-a amúgy sem érti, de ezt a tudomány leszarja.


Mennyiben sarkallják gondolkodásra az átlagembert azok az elképzelések, hogy a világot egy isten, vagy istenek teremtették, vagy egy kacsatojásból lett, vagy mindig is létezett, netán a Nagy Tüsszentő egyik orrfacsarásának eredménye? Úgyszintén semmiben. Ezek dettó arra valók, hogy ne gondolkodjon, hanem vegyen mindent készpénznek. Durvább esetben (pl. vallási türelmetlenség) még az életükkel is fizettek, ha nem bólintottak rá.


Különben is, hogy kerül ide már megint az ősrobbanás? Tipikus téma terelés.

2013. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elmondtak előttem, Kérdező.


Még hogy alternatív újító tudomány.Meg a tudomány akarja, hogy mindet készpénznek vegyél.


Csak egy kérdésem maradt ezek után:ha ennyire nem vagy tisztában még a tudomány lényegével sem, akkor milyen alapon akarsz te újítani, meg lehülyézni a tudomány?


Előbb tájékozódj, aztán kételkedj.

2013. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"És te honnan veszed, hogy nem jártam a helyszínen, és láttam saját szememmel?"


Mivel a többség kijelentette a véleményét mindenféle alátámasztás, tapasztalati beszámoló vagy mérés eredmény közzététele nélkül. De nem baj mert lehet gondolkodni bizonyítékok nélkül, de csak úgy simán kijelenteni valamire hogy "nincs" vagy "van" az nem épp okos.

Amúgy ha utazol a bermudához akkor mindenképp szállj meg Biminin. Elég drága a jegy, de úgy töredékébe kerül ha az USA-ba veszed a jegyet aztán onnan Biminire. Biminitől pár perces hajózás és ott is vagy.

Amúgy gyönyörű hely Bimini, a partjaitól nem messze találhatóak elsüllyedt városokra utaló jelek. Járdák, oszlopok, szobrok stb, búvárkodással meg lehet nézni a türkiz tengerben úszva. A gyógyító hatású kis eldugott részről nem is beszélve.

2013. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Oké, főokos banda: ha a Bermuda-háromszögben nincs gravitáció, akkor mi tartja a helyén a tengervizet? Miért nem repül el a francba?
2013. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

28-as


AZ ANNUNAKIK!Te még ezt se tudtad?

2013. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Az annuakik?Hm...

A krixkraxiaknak és a lumbulábiaknak nincs anti gravitációs szobájuk?

Mi lesz ha kinyitnak egy inter-dimenziónális transzmitter féregjáratot egy párhuzamos univerzumba ahol nincs gravitáció? Akkor mind végünk lesz! :'(

2013. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!