Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi dolga van velem miért...

Mi dolga van velem miért látom őt?!?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban egyre sűrűbben jelenik meg nekedm az alvilág ura a következőképp

-Valakihez elmegyek pont őt nézik a filmben

-éjszaka felriadok a tv felé fordulok és pont az ő képét mutatja a tv

-Meg érzem őt kerül fordul.

Volt egy álmom melyben az alvilágba kerültem le ott azt mondtam a kapu őröknek hogy én nekem vissza kell még mennem azt mondák hogy még elsőnek meg kell engem nézniük.

Megnéztek az őr kezében volt 2 papír azt monda hogy vissza mehetek nyugottan és adott egy kék színű hangfalat.Azt mondta hogy nekem lent semmi dolgom és ezért ajándékoztak meg 200.000 Ft értékkel vagy valami ilyesmi volt. de azóta sokszor megjelenik a fentebb írt példákban.


Ez előtt az álom előtt volt még egy furcsaság hajnalonta felkeltem kb egy héten át folytonosan egy zenére amit aztán fordítóval megnéztem és az életről beszél nos erről volna szó

http://www.youtube.com/watch?v=IPKAwJKGSDc


Beszéltem pár ezotérikussal azt mondják nagy változás vár az életemre.


2013. aug. 16. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez megerősítési torzítás (confirmation bias, cognitive bias). Az ilyesmi nem fordul elő gyakrabban az életedben, mint általában, csak te fordítasz rá nagyobb figyelmet. Olyan ez, mint amikor valaki azt mondja, hogy mindenhol felbukkan az életében a 23-as szám. Pedig csupán annyi történik, hogy csak azokat az eseteket jegyzi meg, azokra fordít fokozott figyelmet, amikor 23-mal találkozott, és az ugyanolyan sűrűn előforduló többi számot figyelmen kívül hagyja, észre sem veszi. Úgyhogy ne aggódj, nem kerülget téged az alvilág ura, csak mindenhol pont őt veszed észre.

A témába vágó álmok egyszerűan attól lehetnek, hogy ilyesmin gondolkodsz egy ideje, ez foglalkoztat.

A zene honnan jött: tévéből, szomszédból, vagy "csak úgy" hallottad?

2013. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
TV-ből
2013. aug. 16. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom, hogy kapcsold ki a tévét lefekvés előtt, jobban fogsz aludni ;)
2013. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom kicsit az az érzetem van hogy valami jelentőssége van a dolgoknak?
2013. aug. 16. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már, hogy a tv áramot fogyaszt, ha be van kapcsolva? És arról, hogy az áram pénzbe kerül ráadásul sok-sok tonnányi szenet, földgázt vagy kőolajat kell kibányászni hozzá, ami tünkreteszi a bánya környékét, meg hogy az erőmű sok szennyező gázt termel, főként szén-dioxidot ami szépen lassan melegíti a Földet és a végén olyan forróság lesz, hogy még az alvilág ura is csak szaunázni jár fel ide? Amúgy elsőnek igaza van.
2013. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös kommentjére: Lehet, hogy az alvilág ura pont egy szaunát akar? :) Amúgy tényleg ki kéne kapcsolni a tv-t...
2013. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!