Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a gyógykövek hatásában?

Hisztek a gyógykövek hatásában?

Figyelt kérdés
Nemrég rátaláltam erre az oldalra: [link] ahonnan gyógyító ékszereket lehet vásárolni, nagymamám rákos így olvastam róla vannak olyan gyógykövek amik segítik a gyógyulást és rendelnék innen neki. Valakinek valamilyen tapasztalat?

2013. aug. 14. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi hatásuk. Csak sokan hisznek benne, és a hit sokat számít. Ettől sajnos a nagymamád nem fog meggyógyulni. Legfeljebb néhány hétig jobban érzi magát.
2013. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem elkeserítésképp mondom, de valódi gyógyító hatásuk nincs, és ez egyszerű kísérletekkel ki is mutatható.

A placebo-hatás miatt könnyen lehet, hogy jobban érzi magát tőle az, aki hisz benne, de csodás gyógyulást ne várj tőle. A kövek azok csak kövek, még akkor is, ha szép színesek.

2013. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél neki egyet!
2013. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Gézu válasza:

Őszinte leszek hozzád, egy barátom története alapján igenis van hatása az efféle gyógyköveknek vagy gyógykristályoknak. Amióta ez történt, azóta én hiszek benne! Barátom három évvel ezelőtt tüdőrákos lett, már áttétes volt, amikor felfedezték benne az orvosok a kórt, igencsak kevés esélyt jósoltak neki. Alig volt akkor 22 éves, így mondanom sem kell, nagyon el volt keseredve, de megpróbáltuk önteni belé a lelket ki így, ki úgy. Rengeteg mindent kipróbált, gyógyvizeket, növényeket és egyebeket, és kapott az egyik ismerősétől egy medált, amit gyógykőként kapott, méghozzá úgy, hogy amennyiben hisz benne, akkor ez segítheti a betegség legyőzésében. Valamilyen kékes-feketés kő volt az, csodaszépen csiszolva, a nevét nem tudom - ha gondolod megkérdezem -, és bár nem tudni, hogy mi lett volna nélküle, de barátom olyan szintű gyógyulással és emelt fővel csinálta végig a kezeléseket, hogy már az orvosok is elhitték, hogy életben marad. Fél évig küzdött és végül legyűrte a kórt, most már lassan három éve tünetmentes, és ő szentül állítja, hogy a nyakláncnak köszönheti! Mivel tényleg nagyon komoly betegségből épült fel, én elhiszem, hogy a gyógykő hatásának köszönheti!

Egyébként meg, ha csak rendelnél is valamit az említett honlapról, már az is szép gesztus lenne a nagyanyád felé, és mivel tudja, hogy tőled kapta, biztosan segítene is neki, ha van tényleges gyógyhatása, ha nincs, mert tőled kapta és hisz benne.

2013. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!