Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy: "A...

Mit jelent az, hogy: "A teremtéshez tér kell. "?

Figyelt kérdés
Pontosan mi ennek a mondatnak a lényege? Hogyan értelmezhető?

2013. aug. 12. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A teremtett dolgok, vagyis minden, ami fizikalisan letezik, a terben (es idoben )helyezkednek el. A ter az a lathatatlan valami, uresseg, ami nelkul nem lehetnenek lathato dolgok. A targyaknak, embereknek terbeli kiterjedesuk van (hosszusag, magassag szelesseg).
2013. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy akarsz építeni egy új házat, de hogyan tudod ezt megtenni, ha még ott áll a régi, romos ház? A régit le kell rombolni ahhoz, hogy újat építhess. "Ahhoz, hogy valami újjászülessen, előbb meg kell halnia" Én így értelmeztem.
2013. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 schocko ***** válasza:
Ha jó utcai bulit akarsz teremteni, akkor érdemes keresned egy megfelelő teret, ahol sokan elférnek...(Nincs olyan, hogy teremtés, semmiből nem lehet valamit csinálni, csak valami(k)ből másvalamit.)
2013. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ezt hogy hívod? Csinálás?
2013. aug. 12. 17:28
 5/11 schocko ***** válasza:
Csinálás, gyártás, alkotás, létrehozás, művelés, őrlés, gyúrás, heggesztés, összerakás, vágás, faragás, szövés, kovácsolás...............................................
2013. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ősrobbanás legeslegelején a kiindulási anyag hihetetlenül aprócska volt, és brutálisan forró. Ahhoz, hogy legyenek galaxisok,bolygók, csillagok stb. ahhoz tér kell, méghozzá minél több van, annál nagyobb, az élet megjelenéséről nem is beszélve...
2013. aug. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És a teret ki teremtette vagy a kezdetek kezdetén lévő első anyagot ? Na ez az igazi fogós kérdés :-)


OM

2013. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább fordított a helyzet. Az anyag generálja maga körül a teret. Ahogy terjeszkedik az anyag, úgy tágul ez az univerzum. Ez csak a hasonló univerzumokra igaz, mert vannak olyanok is, amelyek egészen másképp épülnek fel, másmilyenek a törvényeik.
2013. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen értelemben kérdeztem. Ezzel tisztában vagyok. Sokkal inkább úgy, mint valami törvényszerűséget, amely a helyes élethez kell.
2013. aug. 12. 20:03
 10/11 schocko ***** válasza:
Nincs helyes élet...ki döntheti el, helyes-e...vagy ki élt helyesebben, Teréz anya vagy Hugh Hefner?...
2013. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!