Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezzel...

Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 8. 03:34
 1/3 anonim válasza:
Sok dolgot megmagyaráz, én úgy vélem hogy van benne igazság bár kitudja
2013. aug. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:

Van egy még vadabb elméletem:


Az odáig teljesen biztos, h a második világháborúban a német tudósok építettek egy repülő csészealjat teljesen maguktól... Azt is tudjuk, hogy a tudósokat és mérnököket a szovjetek fogták el... Szerintem minden kétséget kizáróan meg is találták a csészealjat...


Az USA, mivel nem sok ellenséggel van közvetlenül körülvéve ezért nem is épített ki ilyen rövid távú védelmi eszközöket... ugye a dobpergés hadművelet alatt a német tengeralattjárók időnként lőtték a parton a kőolajfinomítókat is...


Szóval a szovjetek megépítették a maguk kis csészealját, és bedobták az USA területére, mivel ott úgy is vevők rá az emberek...


A titkolózás azért van, mert kiderült, h a fél világot uraló szuperhatalom mégsem sebezhetetlen... És hogy ne legyen pánik, gyorsan elvitték és letagadták... De az is tény, hogy nemsokkal később belefogtak új elfogó vadászgépek kifejlesztésébe is... Máshol... Mert amíg mindenki árgus szemekkel figyelte az 51-es körzetet, minden mást lasz@rtak...

2013. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Az odáig teljesen biztos, h a második világháborúban a német tudósok építettek egy repülő csészealjat teljesen maguktól..."

Ez szerintem csak egyfajta "generált" magyarázat, hogy eltitkolják az igazságot...

2013. aug. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!