Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy ha rosszul...

Létezik az, hogy ha rosszul kezdodik az eved akkor az egesz ev olyan lesz? Mintha, az ev eleji balszerencsevel az egesz evemet atok sujtana.

Figyelt kérdés
Miota Jan 1en balesetet szenvedtem azota csak a balszerencse van a teriteken... sorjaban tortennek a rossznal rosszabb dolgok.... nem tudom, hogy van e ilyen.. letezik e, aki ert hozza kerem segitsen.

2013. júl. 4. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Csak bemeséled magadnak, és csak a rosszra akarsz emlékezni, vagy eleve úgy állsz hozzá a dolgokhoz, hogy nem fog jól sikerülni, és akkor ne csodálkozz, ha valóban nem fog.

2013. júl. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mintha rólam írnál.....

Nekem januárban szó szerint ELSZEDTÉK az állásomat.

Azóta sem találok semmit.......

2013. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dettó... Január 1-jén meghalt a nagymamám, azóta apukámnak eltört az egyik bordája, édesanyámat nem akarják megműteni(nem mondanak semmit az orvosok), egy félreértés miatt tolvajnak néz az unokatestvérem, és életem szerelme komplett hülyének tart. Kell ennél több? Jó nem is történt velem eddig, és már hol vagyunk? Július van...
2013. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!