Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltoka Palmalevelekrol?

Mit gondoltoka Palmalevelekrol?

Figyelt kérdés
Van olyan aki megcsinalta? Mi a tapasztalata?

2013. jún. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Van Akasha krónika, de ez nem az. Hanem ez csak üzlet. Szóval van bizonyos háttér, amire rá lehet fogni, hogy ez az.
2013. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát haver, ha ki szeretnél dobni az ablakon kb 100 ezer forintot, akkor inkább add nekem.

Az egész egy jól megszervezett csalás.

2013. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én állásajánlattal kapcsolatban futottam bele, már nem emlékszem mit kellet volna csinálni, de valami szövegfogalmazás volt benne. Na most fordítani kell, vagy én írom meg valakinek az életét?

Akkor az volt még a legnagyobb kérdés, hogy van x millió pálmalevél, ami a pont ma élő emberek sorsát írja le. Miért pont a ma élőkét? Persze erre is megvan a hatalmas magyarázat, hogy ők annyira okosak voltak, hogy tudták, hogy pont ebben az évben-évtizedben fognak rátalálni, szétkürtölni a világban és azt is tudták, hogy Kati néni kérni fogja így neki megírják, Juci néni meg nem, így neki nem írják meg.

Szerintem pénzkidobás, még ha valóban igaz is lenne és megmondják a jövőm, akkor is tudni akarom és érdemes annyit kifizetni érte, amiből esetleg tényleg megalapozhatnám az igazi jövőm?

2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ja, nagyon finom süti, főleg fahéjasan!
2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tetris ***** válasza:
100%

A Földön jelenleg több milliárd ember él. Ebből csak 16o milliónak van pálmalevele. Persze - ó, mily hihetetlen - csak azoknak, akiket érdekel, hogy mi van az övéken. És persze mindezt kitudja hány ezer évvel ezelőtt a nagyon bölcsek előre látták. Vajon a több ezer év alatt, minden átmásolás tökéletesre sikeredett? Hiszen 600 évenként újra kell másolni a leveleket, mert tönkremennek.

Ez az egész túl misztikus, túl hihetetlen. A reklámanyagban mindig csak azokat szólaltatják meg, akiknek valami jóslat bejött. Persze ezek égre-földre dicsérik az egészet. De: Ki tudja mekkora lehet azoknak a száma, akiknek nem vált be semmi, és nem stimmeltek az adatok se.

Mi van, ha befizeted az akárhányezer forintot, és a végén azt mondják, hogy nem találták meg a leveledet?

Az pedig egy parasztvakítás, hogy meg tudják mondani a születési időpontodat, meg a házastársad nevét. Hiszen ezeket meg is kell adnod az előre kitöltendő kérdőíveken. Csak le kell nekik onnan olvasniuk.

Nekem az is gyanus, hogy állítólag hónapokat kell várni, amíg kikeresik a pálmaleveledet. Ez az idő elég is nekik arra, hogy utánanézzenek valahonnan a személyes körülményeidnek, rokonaidnak. Aztán a megfelelő időben nagy hókusz-pókusszal előadják, mintha ez már meg lett volna írva előre.

Ezek a levelek, állítólag már évezredek óta megvannak. VAjon eddig miért nem érdekelt senkit? És vajon miért másolgatták volna az indiaiak évezredek óta olyan szorgalmasan, ha nincs is semmi hasznuk ebből?

Ha ma már ujjlenyomat alapján tudják kiválasztani az adott személy pálmalevelét, akkor miért nincs még digitalizálva az egész? Miért is kell hónapokat várni?

Szerintem hagyd a csudába. A jövő folyton változik, előre nincs megírva semmi. Vagy ha mégis, akkor azt az ember képes saját akarata alapján megváltoztatni.

A halálod időpontja pedig maradjon csak a jövő titka. Ez így van rendjén.

A pénzt utald át a Rex kutyamenhelynek.

2013. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet jobban kellett volna nyomulni az állásajánlatra, tök szeretek kutatómunkát csinálni emberek után, címet keresni, facebookot nézni, gondolom erre kerestek embereket.
2013. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ooo en nem keresem a palmalevelm :))) 14 vagyokk es egy nagy hulyesegnek tartom , es ugyan ezeket gondolom mint az utolso elotti , csak kivancsi voltam , hogy aki kidobott erre egy csomo penzt az vegulis milyen valaszokat kapott.


Amugy meg inkabb raszorulo vagy beteg embereknek/gyerkeknek utaljanak penzt elsosorban ,mint allatoknak .

Velemenyem szerint ....

2013. jún. 5. 18:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!