Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a tudatos álmodás már jól...

Ha a tudatos álmodás már jól megy, valamilyen (bármilyen) technikával el lehet érni azt, hogy meg tudjak jelenni valaki más álmában?

Figyelt kérdés
Vagy ha ez nem működik, akkor azt elérni valahogyan, hogy ugyanazt álmodja, amit én?

2013. máj. 14. 20:54
 1/7 anonim válasza:
Húú ez érdekes..engem is érdekelne.
2013. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben hatalmas lehetőségek vannak, ha létezik ilyen. Ugyanazt lehetne vele elérni, mint agykontrollban a szubjektív üzenetküldéssel, csak ez jóval hatásosabb, mert az alany kap egy jókora adag vizuális meg érzelmi ingert is, ha álmában látja az üzenetemet. :)

Ez már régóta mozgatja a fantáziámat, de eddig még semmi használható infót se találtam a témában.

2013. máj. 14. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Szerintem is jobb lehetne, mint az agykontrolos üzenetküldés. Sokak szerint nem lehetséges. De kérdezd meg Hatlábú Farkast, ő tudja, hogy hogy kell.
2013. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hatlábú Farkas ***** válasza:
Ha kell segitseg a "multiplayer" tarsas alomhoz, akkor irj a facebook omra, segitek mindenben
2013. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

Írtam facebookon. :)

2013. máj. 15. 19:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapból megjelensz más álmában ha kell és a másik egyén "felsőbb énje" is engedi. Az éjszakai üzenetküldés leghasznosabb, ettől erőteljesebb módszerek sokszor csak ártanak, hisz ráerőltetsz valamit az egyénre amit nem akar, azt pedig már fekete mágiának is lehetne mondani.

Erőltetni semmit nem kell. A szeretetteljes üzenetek pedig eljutnak tudattalanul is a célszemélyhez a megfelelő technikával.

Sokszor szoktak az emberek meghalt ismerőssel álmodni, vagy akár élő ismerőssel, családtaggal. Az előbbi esetben akkor pl ha valami üzenetet kíván átadni, az utóbbinak pedig nagyon sokféle jelentése lehet. Egyik példa erre hogy ha valakiben mondjuk feloldódik egy családtaggal kapcsolatos lelki gát és szakember segítségével ezt végleg oldják, akkor a másik ember - az aki nem is foglalkozott az üggyel - is furcsát álmodik.

De sok esetben az emberek nem is emlékeznek az álmaikra. Valószínűleg te sem emlékszel az összesre, szóval hiába jelennél meg egy ember álmában kéretlenül, az egyén nem emlékezne rád. Ha pedig emlékezne is rád, akkor sem működne feltétlenül, hisz a tudat nem tudná befogadni, mert az álmok nem erről szólnak. Mivel az nem filmvetítés, amit ráerőszakolhatsz bárkire, hanem egy sokkal mélyebb dolog.

2013. szept. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy lehetséges. Az asztrálprojekcióval, testen kívüli élménnyel, de ez sok gyakorlást igényel. Akinek a tudatos álmodás már megy, annak könnyű az asztrálutazásba belerázódnia. De! Elsősorban a saját lelki fejlődésed legyen a szempont, hisz akkor a leghatásosabb és akkor fejlődsz a leggyorsabban. Ajánlom hogy nézz utána a témának bővebben, sok hasznos leírás van erről, alaposan rágd bele magad. Ugyanis a tudatos álmodás is egyfajta asztrálutazás, és ha a tudatos álmodás megy akkor sok a lehetőség. Sok technika van ami segíti ezt, de a kérdésedből nem derül ki milyen szinten vagy. Pl aki napi 30 percet min meditál (és egyéb módon is fejleszti a lelkét napi szinten) az azért más
2013. szept. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!