Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki nem mondaná meg, hogy...

Valaki nem mondaná meg, hogy hol lehet olcsó vagy réz atlantiszi gyűrűt rendellni?

Figyelt kérdés
-Mert már régóta keresek eggyet
2013. márc. 25. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az atlantiszi fényjárónál.
2013. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak ezüstöt tudok elég drága.
2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
BUDAPESTEN EZOTERIKUS BOLTOKBAN.AZ ELIXÍR KÖNYVESBOLTBAN ELÉG SOK ÉKSZER VAN HA KÉRED MEGRENDELIK A BOLT CÍMÉT ELIXÍR UJSÁGBAN TALÁLOD MINDEN PÉLDÁNYBAN BENNE VAN.DE HA RÁM HALLGATSZ ELMÉSZ EGY ÉKSZER ÜZLETBE A SAJÁT ARANY VAGY EZÜST GYŰRŰDET ELVISZED ÉS BELE GRAVÍROZTATOD A SZIMBÓLUMOT.EGYEDI ÉS JOBBAN FOGOD ÉRTÉKELNI A HATÁSÁT .TETTÉL "EGY LÉPÉST MIND EZÉRT. AMENNYIBEN AZ UTÓBBIT DE A BOLTBAN VÁSÁROLTAT IS VÁLASZTOD ,NE FELEJTSD EL FOLYÓ VÍZZEL LETISZTÍTANI VAGY FÜSTÖLŐVEL,AZOK ENERGIÁJÁTÓL AKIK ADDIG HOZZÁ ÉRTEK .CSAK EZT KÖVETŐEN HASZNÁLD .SOK SIKERT ÉS ISTEN ÁLDÁSÁT KÍVÁNOM HOZZÁ.
2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az olcsó SEMMIT SEM ÉR !! Mindennek ára van. Az igazit vedd meg usából drágán és az hatni fog vagy semmit sem.
2013. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Atlanti Óceán alján,csak be kell úsznod a mélybe.
2013. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Há Marika! Halkuljon má le mert migsüketülök!
2013. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
NEKED KEDVES.... VALAMI MÁS OLDALRA KELLENE ÍRNOD .GONDOLOM SEJTED VALAMI HUMOR CSATORNÁRA GONDOLTAM .HA VALAMIT NEM TUDSZ NE VÁLASZOLJ NE KÜRTÖLD KI A VILÁGNAK BUTASÁGODAT .Nyilván azért írnak emberek kérdéseket erre az oldalra mert segítségre van szükségük . A tiéd ha megfigyeled nem volt az !Tisztelettel Marika.
2013. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik,hogy igazi atlantiszit akar és olcsón!......

Én meg egy igazi Rembrandt festményt szeretnék...és olcsón!

2013. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves és nem kedves kommentelőnek
2013. márc. 26. 10:06
 10/10 flopa válasza:
Nagyszerű a humorotok, de érdemes tudni, hogy a MINTÁZAT a lényeg, lehet akár papira is rajzolni arányosan, hogy hatás legyen. Nekem a székem és az ágyam alatt is van pl, tompítja a vízér hatást. Üdv. Mindenkinek Flopa
2018. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!