Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Joker. Mit jelent?

Joker. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Múlthéten kaptam az egyik fiúbarátomtól egy jokert (azaz egy joker kártyalapot). Az azelőtti héten egy másik lánynak adta oda, aki múlthéten visszahozta neki, hogy még sem fogadja el, utána pedig nekem adta és én elfogadtam. Kérdeztem, hogy miért akarja valakinek odaadni, de nem mondta meg, csak annyit hogy 3 hete van, hogy valakinek nekiadja. Lehet hülyeséget kérdezek, de ez mit jelent vagy miért akarja valakinek nekiadni egy bizonyos időn belül?


Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, az légyszi mindenképp írjon, a gyökérségek meg nem érdekelnek!

Köszi :)



2013. jan. 18. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Te leszel Harley Quinnn.
2013. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haha :D Biztos nem ;)
2013. jan. 18. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Hamiskártyázik és 3 hét múlva lesz a következő kártyaparti, amin úgy tervezi, hogy neked kell odacsúsztatni a kártyát. :D

Szerintem semmit, hogy legyen mit kérdezni.

2013. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a kiválasztott. Elősször visszaadtad a kártyát majd megkaptad másdszor is. A két lány ugyanaz csak van egy másik énje is..
2013. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
másodszor
2013. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És elvisz egy elmegyógyintézetbe..
2013. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, te miről beszélsz? Mi az hogy először visszaadtam a kártyát? Nem adtam vissza, az egy másik lány volt. És a "két lány" nem ugyan az.
2013. jan. 21. 00:03
 8/10 anonim ***** válasza:
mit jelent a 3 hét rájöttél, megkérdezted tőle?
2013. jan. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvisz magával egy pszihiátriára és együtt boldogan éltek míg meg nem haltok...

Lesz négy gyereketek, 2kutyátok, macskátok. Este nagy kandalló mellett nézitek az Odaát sorozatot...

2013. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát megkérdeztem tőle...mikor megtudtam nagyon nevettem...csak egy szimpla fogadás volt :D


Utolsó válaszoló: Odaátot csak egyedül szeretek nézni :P ;)

2013. febr. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!