Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért látom a dátumokat?

Miért látom a dátumokat?

Figyelt kérdés
12 éves korom óta,ha valakinek mélyen és sokáig a szemébe nézek,akkor dátumokat látok.De csakis olyan embereknél látok,akik fontosak nekem (tehát nem idegeneknél) Lehet,sőt szerintem biztos,hogy csak az én képzeletemben jelenik meg,de olyan dátumokat látok,mint pl. az illető szülinapja,névnapja.Vagy csak azért jelenik meg,mert emlékszem rá? És esetleg ettől meg lehet valahogy szabadulni?

2013. jan. 6. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is amikor a professzorom szemébe nézek dátumokat látok. Házi leadási dátumokat.
2013. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxiMaxi7 válasza:
100%
van egy ilyen betegség a nevét most nemtudom de az illető látja amit hall ha pl. valaki mond neki valamit akkor látja a betüket a levegőben repkedni a discoveryn láttam nagyon ritka.
2013. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Szinesztézia a jelenség neve.

2013. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom van e olyan amit az előttem valók mondtak, de ha van akkor lehet az is.

Vagy csak annyira a fejedbe vannak ezek a dátumok, hogy ha az illetőre nézel, akkor azok jutnak eszedbe először. De nézd a jó oldalát, neked nem kell facebook, mint a legtöbbeknek ahhoz hogy tudd a barátaid meg családtagjaid szülinapját!

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Ez igaz :D

Egyébként utána néztem ennek a Szinesztézia dolognak,eléggé igaz rám,amit írnak :S

És akkor ez életem végéig kísérni fog?

2013. jan. 6. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Én este szoktam olyat csinni hogy elalszok és dátumokat látok és egy ismeretlen arcot! a legutobbi 2021. jan 26 és egy ismeretlen női arc
2013. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer egy dátum csak úgy beugrott, piros színben. Nagyon féltem és tudtam, hogy valami fog törtenni. Rettegve vártam 13:37-et még két éve, és rajzon voltunk. Amikor láttam, hogy 37 van, a legjobb barátnômet az idegbeteg osztálytársam véresre szurkálta a karján, csak úgy. Ô odarohant hozzám sírva és azt motyogta: te tudtad! Honnan?!

Azóta nem volt ilyen dátunos dolgom.

2013. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szekszrabszolga válasza:
mert be vagy tépve :)
2013. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok -.-
2013. jan. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!