Mi van, ha nem is a vég lesz 21. -én?
hanem a kezdet?
miért hiszi mindenki és mégis hogy lehetnek ennyire biztosak a végben?





Igazad van!
Az embereknek majd elkezd derengeni, hogy nem kell minden marhaságot elhinni, amit felvilágosodás, felemelkedés és egyéb jelleggel hirdetnek!





Az a mindenki eléggé kisebbségben van.
Maximum egy hülyeség kitalálásának a kezdete lehetne szerintem.















Pont ma gondoltam hasonlóra, kicsit aggódom a NWO miatt.
Az jutott eszembe, hogy az elmúlt 100 évben sem tankokkal támadtak, hanem 100 éves tendenciákat határoztak meg, nők munkába állítása, lakosság eladósítása stb. Most pedig egyre inkább felszámolják a munkahelyeket, és országtól függően akár 25-szörös fizetésbeli különbségek is lehetségesek.
Ha fentről nézem, mintha egy sakktáblán lennénk, felmerül a kérdés, hogy miért 'vándoroltatják' oda a munkaerőt, ahova, máshol pedig miért tartják szándékosan alacsonyan a bérszinteket?





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!