Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi értelme öngyinek lenni a...

Mi értelme öngyinek lenni a vv előtt?

Figyelt kérdés
Ha jön a vv, akkor úgyis meghal mindenki, minek "külön" meghalni? Plusz ha mégse jön, mert úgyis "tévedtek az időpont terén", akkor pláne rossz döntés.
2012. dec. 15. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla,hogy valaki öngyilkos lett volna...Amúgy nagyon félreértettem a kérdést,először azt hittem,hogy a ValóVilágróg beszélsz,mert ugye az is VV,és tényleg érdemesebb meghalni,minthogy azokat a hülyéket nézni a tv-ben...:D
2012. dec. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyivel jobb a világvégétől meghalni, mint öngyilkosnak lenni? ha vár a világvégére lehet csalódsz és mégis életben maradsz.
2012. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
Hát azért jóval kíméletesebb bevenni egy fél gyógyszertárat és szépen csöndben meghalni mint ha körülötted mindenki pánikol és a fejedre esik egy meteor. De nyilván semmi ilyen nem fog történni és én se hallottam még senkiről aki a világvége miatt lett volna öngyilkos.
2012. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Ki az a marha, aki a Való Világtól lett öngyilkos? Mondjuk megérteném, de azért az miatt a szar miatt nem tennék ilyet.
2012. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
x): Én inkább halnék meg úgy, hogy egy meteor esik rám, mint a gyógyszerektöl... :)
2012. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végülis ha jól talál a meteor, pont fejbe, akkor egy szempillantás alatt kilapít, és azt szerintem nem érzed. Vagy igen?
2012. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha jön a vv, akkor úgyis meghal mindenki, minek "külön" meghalni? Plusz ha mégse jön, mert úgyis "tévedtek az időpont terén", akkor pláne rossz döntés."


Üdvözöllek a 70-es IQ-szint fölött!

2012. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak én nem nézem a ValóVilágot?
2012. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!