Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg átlép a null-síkba a...

Tényleg átlép a null-síkba a föld?

Figyelt kérdés

[link]


itt olvasható dolgok ingencsak megleptek


2012. nov. 11. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"2012/2013 őszén és telén Tibetben és a Föld északi féltekéjén meleg lesz. "

Már ez sem igaz.

"utazzanak el a városból a természetbe"

majd:

"A sötétség napjai alatt fontos az ablakokra sötétítőt rakni, ne nézzenek az ablakokon ki, ne hidjenek annak amit látnak és hallanak, és ne menjenek az utcára. Ha mégis fontos volna kimenni a házból, akkor ne menjenek messzire, mert eltévedhetnek..."

Akkor most menjek? Mi az, hogy a természetbe? Az erdőbe? Falura?


Amiről pedig volt szó - a szívnek is van elektromos aktivitása. Ugye betegeknél ezért kell a pacemaker. Szóval no elektromosság => no akciós potenciál => kipurcansz.

2012. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mi a franc az a null-sík? Mi a fenéért számolnak a NASA-nál moszkvai idő szerint? A logikai, fogalmazási, meg a helyesírási hibákról nem is beszélve. Ha már hülyíteni akarják a népet írhattak volna valami kevésbé gagyit. :)
2012. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ez a cikk több szempontból is baromság. Aki valaha is elolvasott egy hiteles tanulmányt vagy végig nézett egy ismeretterjesztő műsort a bolygónk és a naprendszer működéséről még csak el sem gondolkodik a cikk hitelességéről.

Kezdjük ott, hogy mi az a null-sík? Mert egyetlen normális cikket nem lehet olvasni arról, hogy konkrétan mi is lenne az.

Az, hogy a Napfény megszűnik és ezért a szabadba vezényeel minket egyenesen nevetséges.

Viszont a kedvenc részeim:

Az egyenlítsük ki minden tartozásunkat és a sötétítsük be az ablakot. Magyarán szólva még ha nem is történik semmi szerencsétlen hülye csináljon magának sötétet és még csak véletlenül se higgye el, hogy működik a tv-je illetve, hogy odakint csicseregnek a madarak, esetleg az autók zaja elnyomja azokat, hiszen mindez csak illúzió. A képzelet szüleménye.

2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
ez lesz!!!! itt az igazság! [link]
2012. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Zsizsik666 ***** válasza:
moncsa88, vazze van itt olyan is, aki egész éjszaka haluzott! Délben keltett a h.lye komolompos harang, akkor arra gondoltam, öngyilkos merénylőként robbantom fel a templomot, amiért korán reggel kolompolnak, mikor más még aludna! Most meg miattad kapok infarktust másodszor :D
2012. nov. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 FoxiMaxi7 válasza:
"A Nasa bejelentette" hát persze itt hagytam abba az olvasást
2012. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Kezdjuk ott,hogy a naza nem jelent be semmi feontosat:))...az emberi let egyik alapja az elektomossag...a vegen van az a vallasi maszlag amirol mar sokat hallottunk,miszerint senki se hal meg csak az emeber nem lesz penzorientalt bla bla...de akkor en minek fizessem ki az adossagaimat?ha mar az ember mashogy gondolkodik senki se keri...ezen felul nem ertem,hogy miert lenne az embernek teveszmeje...ennek semmi koze semmihez...a masik meg ,hogy ha meg be is lepunk ebbe a sikba akkor mi van?lekapcsoljak a napot?es ha ki is adtak volna minden orszagnak ezt az infot legalabb 1 a vilagon kozolte volna es a nasa oldalan is olvashatnank errol,csakogy ott azt mondjak ,hogy ha meg lesz is vilagvege azt meg a dedunokaink se elik majd meg mivel semmi se fenyegeti a foldet...es ha fenyegetne,ma mar lathataron lenne...reszemrole ennyi a cafolas asszem...
2012. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
elozo vagyok...most jutott eszembe ,hogy lattam egy riportot ami a napkitoresrol szolt,mivel varhato volt egy 1-2 eve...es mondtak ,hogy volt egy nehany evvel ezelott ami miatt ha nem tevedk latinamerikaban egy idore elment ugyanigy az aram es megse halt meg senki...mondjuk lehet ,hogy csak a kutyuk hibasodtak/bolondultak meg...mind1,akinek van idege nezzen utanna...en mar kifogytam a turelembol.
2012. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!