Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez most komolyan nem szerkezte...

Ez most komolyan nem szerkeztett kép? értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 28. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
:(
2012. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ilyet én is tudok csinálni,de komolyan,sajnálom,hogy elveszem a kedved az élettől,de sajna szerkesztett a kép.:'(
2012. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

Ha autóbol fotózták, akkor lehet hogy lógott le valami, és az ablakból kicsit visszaverődött.

Egyébként valószinűleg szerkesztett.

2012. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
egyébként az angyalszárnyakról annyit, hogy én elhiszem, hogy mindenki mindig látja ezeket a madárszárnyú lényeket, de a Biblia alapján készült első ábrázolásokban az angyaloknak ha van szárnyuk, akkor az fekete vagy sárga, van hogy 4 darab, sarló alakú és szó nincs benne madárszárnyról. Értem én, hogy ezek a dolgok így léteznek az örökkévalóság óta, de akkor valahogy meg kéne magyarázni, hogy miért csak a reneszánsz körül bukkan fel ez az ábrázolás. Ezek szerint a 10. században senki nem látott angyalokat, hanem a reneszánszban kezdték el őket tényleg látni?
2012. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
pontosítok, már az internacionális gótikában van madárszárny
2012. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is... nem anyagi lényeknek mi szükségük lenne szárnyakra? Anélkül nem tudnának repülni? És ruhára? Létezik szellemruha?
2012. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Alexphoto válasza:
100%
Ilyent 3 perc alatt szerkesztek, sőt ennél százszor bonyolukltabbat. Ne legyél már ilyen szamárságra hiszékeny. Megáll az eszem. 2012-t írunk és egyre több butaság kering, mint sok évvel ezelőtt. Akik meg ilyen trükkel hülyítik a népet jót nevetnek. Lehet ezzel pénzt keresni? Mert akkor már ma elkezdek ilyeneket gyártani. Olcsón adom és egyedi példányok lesznek :)Senki másnak nem lesz abból, CSAK NEKED :)
2012. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én painttel csinálok ennél sokkal jobbat neked :D
2012. okt. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
eszméletlen fake.
2012. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
lol, ki tud ennyire unatkozni, hogy ilyesmit szerkeszt? mindenkinek csak az angyal tűnik fel?
2012. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!