Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Természetfel...

Mi történt velem? Természetfeletti?

Figyelt kérdés

Nem lehettem több mint 8,amikor egy nagyon különös eset történt meg velem.

A szokásos hétvégi láthatáson az édesapámnál és a nagyinál voltam.Az éjszaka különös nyomást éreztem a mellkasomban és amikor kinyitottam a szeme láttam,hogy egy fényalak "száll meg"Álmodtam?Az biztos,hogy rettenetes félős gyerekként nem szaladtam a nagyihoz.Vagy vissza aludtam vagy nem is voltam ébren,de ekkor jött újra az alak csak kifelé.Ekkor már kivehető volt,hogy emberszerű,na most szaladtam a nagyihoz.Igazából én szkeptikus vagyok. Valakinek hasonló élménye?


2012. szept. 26. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy természet feletti, sokkal inkább természet alatti. Ha jól tudom, az ilyet nevezik rémálomnak.
2012. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
Álmodtad
2012. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Álomban telepedett a mellkasomra egy hasonló "dög", régebben.

Ha ébren vagy vess keresztet háromszor, három ujjal, jobbról balra! Ha álmodban jön, akkor imádkozz, legalább egy fohász erejéig !

Persze hogy vannak ilyen ördögök, szoktak erről beszélni, van aki védekezik ellenük, van aki szóba áll velük, és van beledől a hazugságcsapdájukba....

2012. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már erről, bár magam még nem tapasztaltam. Alvásparalízised volt. Ez azt jelenti, hogy még ébren vagy, de az agyad már azt hiszi, alszol, és elkezdi az alvás közbeni folyamatait, pl. az álmodást. Ez hallucinációval jár.


A nehéz mellkas tipikus tünet, meg hogy az emberek rémeket hallucinálnak, akik például rájuk ülnek, meg ilyesmi.


Ami nem stimmel, az az, hogy alvásparalízisből nagyon nehéz felébredni, közben pedig a testedet nem tudod mozdítani.

2012. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az alvásparalizis érdekes utána olvasok,mert már nem egyszer volt "felébredtem"minden szokásos,aztán olyan szürreális dolgol történtek amit ember nehezen hisz el.Aztán újra felébredtem.


Vicceskedőknek,szkeptikus vagyok,az eset min 20 éve történt.

2012. szept. 27. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy az emberek mindent egyből negatívan magyaráznak és mindent elsőre negatívan próbálnak értelmezni


szerinted ártó, ártalmas alak volt?

2012. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem! Inkább a szkepticizmusomra várnék megerősítést,mert annyira valóságos volt! Ezt azok után mondom történt már velem egys-más,de ez...Ha úgy gondolkodnék,mint aki hisz a természetfelettiben,azt mondanám azért hagyta el a testem,mert valami nem tetszett neki. :)Nehéz ez egy olyan embernek mint nekem,mert ha valami hasonlót olvasok megmosolygom! De amit éreztem és láttam,kontra rövid idő után inverz szinte ugyan az.Elmereng az ember,lehet hogy nem csak csont és hús vagyunk!?
2012. okt. 27. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:

mi valójában végtelen lények vagyunk, akik véges univerzumokat teremtenek


a végtelenség létrehozza a végeset és ha nem vigyáz, akkor elvész benne


jelenleg leginkább véges tudással, véges ismeretekkel rendelkezünk


minél végesebbek az ismereteink, annál pontatlanabbak az információink


tudományaink is véges tudományok, vallásaink pedig kövületek, ócskaságok


imádjuk a múlt ostobaságait magunkkal hurcolni

2012. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen élményem,kb hajnali 2kor felkeltem és egy fényalak szívta kifele az öcsém faszát
2013. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!