Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időutazók alakították a...

Időutazók alakították a történelmünket?

Figyelt kérdés
Ki lehet törölni dolgokat a tér-idő kontinuumból? Csak akkor lenne egy időutazásnak nagy hatása, ha kulcsfontosságú eseményekbe avatkoznánk bele, vagy akkor is ha lecsapnánk egy szúnyogot? Lehet, hogy már likvidáltak Hitlerhez hasonló kavarógépeket mielőtt kavarni kezdtek volna?

2012. szept. 22. 16:03
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
A múltba utazni nem lehetséges azért, hogy megváltoztassunk valamit. A Hitleri példánál maradva. Elhatározom, a történelem órákon tanultak birtokában, hogy né ezen változtatok, és visszautazok a múltba azért, hogy megöljem Hitlert. Ha sikerül megölnöm, akkor mi történik? Semmi. Ugyanis Hitler tettei vezettek oda, hogy én elhatározzam, hogy megölöm, és ezért mentem vissza. Ha viszont megölöm, akkor nem lesznek olyan tettei, amik hatására vissza fogok utazni megölni őt. Ergo nem tudom megváltoztatni a múltat szándékosan.
2012. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A 21.-nek igaza van.

Ha azért megyek vissza az időben,hogy valamin változtassak,nem fog sikerülni.

Tegyük fel hogy megtettem(megöltem valakit,meg nem történtté tettem egy esemény).

Ekkor viszont a jövőben nem lesz meg nekem ez az indítékom az időutazásra,tehát nem is megyek vissza és nem is csinálok ott semmit,így tulajdonképpen soha el sem indultam azért,hogy változtassak a múlton.

2012. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!