Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (lent)

Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam ami enyhén szólva kiba*ot g*** k**** büdös és nem akarom így megmondani neki mert lány. angolórán mert mellette ülök (de írnom kellet egy lapot mert mondtam valamit xD az új fiúra poénból ) és félek ha megmondom a tanárnak hogy elakarok ülni akkor meg odaadja oszt főnökömnek...(az meg leszedi a fejem) szóval segítsetek mert már zéró tolerancia kész kaput K.O vagyok mert olyan büdös help valamit javasoljatok pls
2012. febr. 6. 17:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
a Humor kategóriába tennék légy szíves át a mod. ok
2012. febr. 6. 17:21
 2/12 Hagenti ***** válasza:
Én 8.os vok és lazán megmondtam az egyik csajnak h vegyen fogszabályzót.Bár én bunkó vagyok :-D.Vagy adj neki egy dezodort. De mit keres ez a kérdés az ezo kategóriában?
2012. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

de írnom kellet egy lapot mert mondtam valamit xD az új fiúra poénból - ez most hogy jön ide?

meg ki ad az osztályfőnöknek és mit? nem értem.

2012. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy üveg méregdrága parfümöt, és amikor háttal van, diszkréten burítsd vele nyakon(lehetőleg óra közepén, had sikítson) amíg ki nem ürül az üvegcse.. aztán javaslom menekülj a legközelebbi vészkijárathoz...
2012. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inklább valami habfürdő vagy illatos szappan lenne a jó ajándék.
2012. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 zeronibble ***** válasza:
Azért óvatosan! Lehet hogy "minden szintetikus sz@rra allergiája" van. Feltételezem legalábbis, hogy eszesebb annál, semhogy nyomós ok nélkül legyen sajtos.
2012. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát hosszú történet ezt igy mind el mondani de annyit mondog hetente 1x fürdik akkoris a barátnőjénél.. és amúgy azért ezotériába tettem mert természet feletti bűze van
2012. febr. 7. 13:17
 8/12 Hagenti ***** válasza:
XDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
2012. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 zeronibble ***** válasza:
Ha fürdenie sincs hol, akkor a megvetés az utolsó, amire gondolnod kellene. Ha az ilyen mindent jobban tudó emberek összeállnának egy napra, hogy egy ilyen vétlen gyerekként elúszott valakit kihúzzanak a sz@rból, akkor én is jobban csodálkoznék, hogy van ilyen hetente barátnőnél megoldott tisztálkodás, már ha lehet hinni a kérdezőnek.
2012. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Napkiraly ***** válasza:

Szerintem megtaláltad a Badacsonyi Görényembert!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2012. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!