Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az ördög az a 404?

Ki az ördög az a 404?

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy valami elvarázsolt majom, de szeretném tudni, ki az, akit itt minden harmadik ufóhívő hivatkoz.
2012. jan. 14. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez engem is erdekel.

Van vlami link?

2012. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt egy csávó, ennyi.
2012. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy 404 nevű felhasználó itt a gyik en, és azért különleges, mert azt hiszem kapcsolatot tud létrehozni az űrlényekkel
2012. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Utcát söpör pesten 110ért, ezenkívül állítólag van egy laborja 3 vasajtóval ahol alienek vannak, meg 'atomsugárzást'* kibocsátó tárgyak.

Azt állítja tartja a kapcsolatot az idegenekkel**, de sokak szerint az elmeorvosával nem tartja, megjelenése kb. Lipótmező bezárásával azonos pontra tehető.***

Komplett rajongó tábora van**** és egy egész (le) pontozó droidserege, mint a Kolompárnak.


Ennek ellenére jó fej, nem hergel senkit, nem próbája megvédeni a történeteit, szóval nem árt senkinek, színesebbé teszi egyesek gyermekkorát!

Ezenkívül van valami rajongói oldala is, tekintve, hogy 404 a nickneve az oldalt is nehéz megtalálni.

Csöveseken keresztül veszi a netet*****, állítólag így elkerüli a 'lenyomozást'.


*Rajongótól idézve, nem vicc.

**4-5 fajról is beszél, de egyik sem egyezik más UFO 'kutatókéval', bár minden UFO 'kutatónak' megvan a saját meséje.

***Tényleg egy évre esett a két dolog.

****Többnyire 14 év alattiak, leszámítva Sz. Árpit és Tamást, akik viszont eltűntek a reptoid(iótákkal)okkal együtt.

*****Nem valami képzett az információs technológiák terén. Hiába van minden kapcsolatod más néven, a cucc nálad van, ha le akarnak nyomozni megtehetik, gombostűvel megjelölnek a térképen valós időben és ugye, ha igazat mondasz meg is teszik és elraknak láb alól 2-3 nap alatt.

2012. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Babaaam... Tudod-e, hogy surolod a gyakori kerdesröl kitiltas hatarait?

En az egyik kerdesben emlitett partnereröl, a Feriröl erdeklödtem, es majdnem kitiltottak innen!!! (Mivel nekem sem sikerült kideritenem, ki a 404, es gondoltam, a Ferin keresztül lenyomozom.) Következö belepeskor ez allt kiirva a szamitogepen!

Ugyhogy gondolkodjal!

2012. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtudhatsz róla:

[link]

2012. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ismerem, itt egy kép róla:

[link]

2012. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!