Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Írás a füzetben, de honnan,...

Fleeur kérdése:

Írás a füzetben, de honnan, kitől?

Figyelt kérdés
2 éve történt az eset. Egyedül voltam a szobában, szótáraztam. Jobbra balra fordultam, szorgosan írtam. Új füzetet kezdtem, és a 2. oldal felét már teleírtam, amikor egyszer visszafordultam, és tele volt piros firkákkal. Nem ceruza- vagy tollvonás volt, hanem látszódott, h nedves a szélei miatt. Egyből a vérre gondoltam. Át is néztem a kezemet, ujjaimat, még a ceruzát is, de sehol egy seb, vagy vér... A papíron nem üthetett át a ceruza, főleg nem pirosan. Aztán szép lassan el kezdett bebarnulni, ami egyértelműen a vérre utal. Azóta se derült ki, hogy mi is ez valójában..
2011. dec. 27. 18:35
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Neem, emlékszem kék volt fehér radírral a végén. Esetleg nem tudtok olyat, aki ilyesmivel foglalkozik, és nem drágán?
2011. dec. 27. 20:03
 12/24 anonim válasza:

ez érdekes

valaki üzenni akart neked

ne beszélj ezo tv.és hülyékkel

nehéz lessz kideriteni

én kitudnám deriteni mivel irták azt a barnás irka-firkát

unokabáttyám kémiai laborban dolgozik biztos megvizsgálná ingyen

2011. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Akkor nem be volt festve a hajad vörösre/barnára? És valahogy megolvadt rajta a festék? XD (hülye találgatás)


Vagy az asztalon volt valami trutyi, te meg pont beleraktad a füzetedet, aztán szép folyamatosan átázott...


Meg van még az a lap/füzet?

2011. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az ezen szakember kutatásához írj ki egy másik kérdést szerintem. Nagyobb az esélye hogy rábukkannak.
2011. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen, meg van még ez a füzet, de már eléggé kifakult ez a vöröses szín.. inkább halvány barnának mondanám. Semmi olyan tényező nem zavarhatott be, ami ilyen krixraxokat eredményezett volna. Én is próbáltam racionális választ keresni, de nem találtam, épp ezért írtam..
2011. dec. 27. 20:30
 16/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ráköhögtél a füzetedre...
2011. dec. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Persze, teljesen valószínű... csak úgy köpködöm a vért ilyen szép formákba.
2011. dec. 27. 20:32
 18/24 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, mintha köze lenne a betűkhöz, mintha valamilyen lenyomatuk lenne. Amúgy én eregettem vércseppeket már úgy, hogy nem találtam meg a forrást. Szaga nem volt?
2011. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem szagoltam. :S
2011. dec. 28. 11:01
 20/24 anonim ***** válasza:
az a retek 100% hogy nem vér. közel sem olyan a száraz vér színe. nem tudom milyen piszok, de biztos nem túlvilági
2011. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!