Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki az a ~szio~ felhasználó?

Ki az a ~szio~ felhasználó?

Figyelt kérdés
:)
2011. dec. 14. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
öm.te:D?
2011. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de miért olyan érdekes, hogy ki ő? Talán ő a legújabb önjelölt ufológus/mágus/indigó/sorolhatnám aki éppen a "különleges adottságaival" hülyíti a népet egy másik témában ? (Csak mert ha igen, írhatnál egy linket, néha egész "érdekes" eszmefuttatások születnek az ilyen helyeken xD)
2011. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Különleges adottságaival hülyítené a népet?Nem hinném ,ő csak egy kérdező aki szeretne választ kapni a problémájára ,mert ugyebár senki sem tökéletes.
2011. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért kérdem,mert írtam neki és egészen normálisan válaszolt. Csak gondoltam hogy valaki ismeri.
2011. dec. 15. 06:42
 5/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:02

Csak azért kérdeztem, mert nem tudom ki ő. Talán neked se lehet újdonság, hogy időről időre felbukkannak trollok, akik azt állítják (egy harmatgyenge sztorival körítve), hogy ilyen meg olyan különleges képességeik vannak, és hiába bizonyítják rájuk, hogy hazudnak az atyaúristen kedvéért se vallanák be. Én arra voltam kívánxsi, hogy ő-e a legújabb közülük vagy csak egy átlagos felhasználó, aki általában hasznos válaszokat ad, vagy valami más miatt érdekelhette a kérdezőt, hogy ki ő.

2011. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ugyanígy írhatnál a vallásos emberekről is!
2011. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt most az egyértelműen fake sztorikról írtam, mint pl. "Tegnap beszivárogtam az ellenséges reptoidok főhadiszállására, és hiperszupertitkos adatokat sikerült gyűjtenem, hogy vehetem fel a kapcsolatot az Ellenállással?" és társai.
2011. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő szerintem nem annyira kemény a csaj ,mint a reptroidos szövegek,bár ezeket mindig is érdekes olvasni.Szal aSzió felhasználó azért ennyire nem nem viszi túlzásba mint areptroidok (rap troid ) :)

Én ha fiatalabb lennék,simán sunáznám az ilyen kis csajokat!

De nekem inkább az elmebeteg nők jutnak aki nem raptroidok . :)

2011. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2011. dec. 17. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:

De most tényleg?


Rólam beszéltek?

2011. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!