Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pénteken itt a Világvége?

Pénteken itt a Világvége?

Figyelt kérdés

[link]


Normális ez a Harold Camping??? :D


2011. okt. 18. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Csakhogy ez már nem nagy "rengésekkel" jön el, hanem szép csendesen múlunk el. "

na akkor ez a hülyeség mit jelent?

magyarán nem lesz világvége hanem szép csendben mindenki éli tovább az életét, csak majd jelnek evszik azt h buszbaleset volt itt és ott

próbálnak nem beégni

csendesen OMG

2011. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nos, ha jön az a híres armageddon, legalább "bepippantva" leszek egy nagy buli keretében.Szép halál*-* Mondjuk én 100% hogy ott leszek az afterpartyn is.Nem, nem lesz világváge pénteken, van még 439 napunk.Addigis legyetek rosszak:))
2011. okt. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én inkább ettől tartok: [link]
2011. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

na ez jó nagy baromság

már vagy 1 éve én is olvastam ezt kb vagy régebben, de olyan elmebeteg őrültség, hogy az csak na...

2011. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elég sok minden bejött neki!
2011. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

mármint kinek? ennek a világvégés jósnak?

hanyadik jóslata is ez a világvégéről?

csak úgy hozzá teszem poénból én személyszerint május 21- én is vártam jó sok chipsel és a kedvenc filmjeimmel, hát mondom akkor már legyek a bőség zavarába és az se baj ha hízok a csipsztől, de másnap bűntudattal keltem fel, amikor észrevettem h még mindig világ a világ minden rosszal ami benne van és a mérleg is többet mutatott a sok nasitól:$

2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem nem Harold Campingre gondoltam hanem Szira Zoltánra : [link]
2011. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Azt honnan veszitek hogy 95-ben is megjósólta ? Csak most monsta május 21-re és nem is tévedett sokat, mert mennydőrgés az volt, csak nem elég intenzív !
2011. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjátok már akármelyik jövendölést. Amióta az ember beszélni tud, egyfolytában a világ végét jövendöli pár ezer éve.
2011. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Na, ennyit a Világvégéről. :D

2012-ben, vagy 13-ban is így lesz, mint ma volt.

2011. okt. 21. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!